AFROAZJA

W czwartek 12 października 2017 roku, uczniowie klas I D, II A, III A, III B, III D oraz IV A pojechali do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na premierowe przedstawienie AFROAZJA. To opowieść o małej dziewczynce zafascynowanej postacią B...

OLIMPIJCZYK CUP

Działający przy naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk", w sobotę 7 października 2017 roku zorganizował na boisku szkolnym turniej piłki nożnej OLIMPIJCZYK CUP. Do rozgrywek zgłosiło się 38 zawodników, uczniów naszej szkoły z...

Wzruszające spotkanie z filmem

  5 października uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w pierwszym spotkaniu filmowych w ramach ogólnopolskiego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Udali się pod opieką p. Anety Sienickiej do kina „Apollo” na projekcję holend...

Dni Języków Obcych w naszej szkole

Nasza szkoła po raz trzeci obchodziła Europejski Dzień Języków Obcych. Jest to święto języków ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy, która w przekonaniu, że różnorodność językowa stanowi narzędzie, dzięki któremu możliwe jest o...

Finał II Wałbrzyskiego Festiwalu Folklorystycznego "Kopalnia Folkloru"

Za nami II WAŁBRZYSKI FESTIWAL FOLKLORYSTYCZNY "KOPALNIA FOLKLORU". Organizator festiwalu Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych" przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury zapewnił wiele atrakcji oraz zorganizował konkursy: I Konkurs piosenki Folkowej "...

Urodziny klasy

28 września 2017 w naszej szkole klasa I c wraz z wychowawcą Małgosią Kołodziejczak uroczyście świętowała urodziny swojej klasy. Było to popołudniowe spotkanie pełne radości i wesołej zabawy. Cudowni ,bajkowi animatorzy Klara, Patryk i Me...

Od ziarenka do bochenka

  5 października klasy I C i III D wybrały się na warsztaty edukacyjne do Ostoji nad rzeką Młynówką aby w naturalnych warunkach poznać etapy produkcji chleba. Ten niezbędny do życia produkt aby powstał i smakował , wymaga pracy i wysiłku...

IV Olimpiada Sportowa Seniorów

  W dniu 29 września o godz. 11:30 na terenie Centrum AQUA ZDRÓJ rozpoczęła się IV Olimpiada Sportowa Seniorów - Wałbrzyskie Senioralia 2017. Nasi uczniowie po raz trzeci aktywnie uczestniczyli w otwarciu tej rekreacyjno-sportowej imprez...

Ogólnopolski finał "Sprzątanie Świata-Polska 2017"

W dniu 15 września 2017 roku w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze zorganizowany został finał akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2017", której pomysłodawcą jest Fundacja Nasza Ziemia. W godzinach przedpołudniowych uczennice i uczniowie z klas...

Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"

  Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata" {phocagallery view=category|categoryid=281|limitstart=0|limitcount=4}

Laureatki regionalnego konkursu plastycznego "Kartka z wakacji"

W dniu 18 września 2017 roku w świetlicy Ośrodka Społeczno - Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu miał miejsce finał regionalnego konkursu plastycznego "KARTKA Z WAKACJI". Organizatorami konkursu byli: Poseł na ...

 • AFROAZJA

 • OLIMPIJCZYK CUP

 • Wzruszające spotkanie z filmem

 • Dni Języków Obcych w naszej szkole

 • Finał II Wałbrzyskiego Festiwalu Folklorystycznego "Kopalnia Folkloru"

 • Urodziny klasy

 • Od ziarenka do bochenka

 • IV Olimpiada Sportowa Seniorów

 • Ogólnopolski finał "Sprzątanie Świata-Polska 2017"

 • Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"

 • Laureatki regionalnego konkursu plastycznego "Kartka z wakacji"

podsumowanie konkursu „KOLOROWE OSIEDLE”.

001-03

W dniu 8 marca 2017 roku o godzinie 17.00 w Ośrodku Społeczno – Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbyło się podsumowanie konkursu „KOLOROWE OSIEDLE”.

Prace namalowane zostały przez uczestników tegorocznych ferii zimowych. Organizatorami konkursu byli OSK SM „Podzamcze” oraz PSP Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Radą Wspólnoty Samorządowej „Podzamcze” oraz firmą STO. Do konkursu zakwalifikowano 75 prac plastycznych od 25 młodych artystów. Komisja konkursowa przyznała 11 nagród oraz 9 wyróżnień.

NAGRODY OTRZYMALI:

Tosia Jadczyk kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Maja Paluch kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Marysia Dembińska kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Oliwia Janikowska kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Franek Jadczyk kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Ula Feledyn kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Alicja Krasucka kl. IV, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Maja Gąszczak kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Alicja Kwiatek kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Jula Partyńska kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Amelia Kuźma.kl. IV, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Wałbrzychu

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Kinga Binder kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Paulina Wolnicka kl. II, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Julia Wolnicka kl. III, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Emilka Dziewońska kl. IV, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Julia Gromek kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Wiktoria Czech kl. III, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Pola Przywara kl. III, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Kornela Kołodziejczyk kl. IV, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Kornelia Magiełda kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Gratulujemy bardzo serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów!!! Opiekun artystyczny oraz koordynator konkursu mgr Halina Krajewska

001-01
001-01 001-01
001-02
001-02 001-02
001-03
001-03 001-03
001-05
001-05 001-05
001-07
001-07 001-07
001-14
001-14 001-14
001-15
001-15 001-15
001-16
001-16 001-16