MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

podsumowanie konkursu „KOLOROWE OSIEDLE”.

001-03

W dniu 8 marca 2017 roku o godzinie 17.00 w Ośrodku Społeczno – Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbyło się podsumowanie konkursu „KOLOROWE OSIEDLE”.

Prace namalowane zostały przez uczestników tegorocznych ferii zimowych. Organizatorami konkursu byli OSK SM „Podzamcze” oraz PSP Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Radą Wspólnoty Samorządowej „Podzamcze” oraz firmą STO. Do konkursu zakwalifikowano 75 prac plastycznych od 25 młodych artystów. Komisja konkursowa przyznała 11 nagród oraz 9 wyróżnień.

NAGRODY OTRZYMALI:

Tosia Jadczyk kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Maja Paluch kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Marysia Dembińska kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Oliwia Janikowska kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Franek Jadczyk kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Ula Feledyn kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Alicja Krasucka kl. IV, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Maja Gąszczak kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Alicja Kwiatek kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Jula Partyńska kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Amelia Kuźma.kl. IV, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Wałbrzychu

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Kinga Binder kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Paulina Wolnicka kl. II, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Julia Wolnicka kl. III, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Emilka Dziewońska kl. IV, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Julia Gromek kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Wiktoria Czech kl. III, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Pola Przywara kl. III, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Kornela Kołodziejczyk kl. IV, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Kornelia Magiełda kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Gratulujemy bardzo serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów!!! Opiekun artystyczny oraz koordynator konkursu mgr Halina Krajewska

001-01
001-01 001-01
001-02
001-02 001-02
001-03
001-03 001-03
001-05
001-05 001-05
001-07
001-07 001-07
001-14
001-14 001-14
001-15
001-15 001-15
001-16
001-16 001-16