Międzyzdroje 2018

Pierwszy dzień - Przywitanie z morzem. Pogoda wspaniała. Niebo bezchmurne, morze spokojne. {phocagallery view=category|categoryid=395|limitstart=0|limitcount=10}

Bezpieczeństwo w oczach dziecka

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu wspólnie z Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu ogłosiła miejski konkurs plastyczny dla uczniów klas I - VI wałbrzyskich szkół podstawowych pt "BEZPIECZEŃSTWO W OCZACH DZIECKA". Celem ko...

Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

Tak jak zapowiadaliśmy, w sobotę 17 marca 2018 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas 0 - III spotkali się na kolejnych warsztatach plastycznych. I tym razem wystarczyły dwie godziny, aby pod okiem p. Haliny Krajewskiej i p. Magdy ...

Targi edukacyjno – zawodowe

Targi edukacyjno – zawodowe za nami :-)) 13 marca gościliśmy u nas przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych. Adresatami targów, była młodzież od klasy VII szkoły podstawowej do III gimnazjalnej. To oni wkrótce będą musieli podjąć decyzję ...

projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”

Zakończyliśmy kolejny projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”realizowany przez Komendę Miejską w Wałbrzychu. Funkcjonariusz asp. szt. Tomasz Łabędź przeprowadził szkoleniową radę pedagogiczną, przybliżając nauczycielom tematykę zw...

Warsztaty ekologiczne

W poniedziałek 12 marca 2018 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły z  klas I A, I B, I D, II A, II B uczestniczyli w warsztatach ekologicznych pt. "NIE MA ŚMIECI SĄ ODPADY". Warsztaty przeprowadziła Pani Aleksandra Halewicz, pracownik Do...

„Biegamy RAZEM”

„Biegamy RAZEM” Witajcie. Drugi semestr zaczęliśmy od dwóch ważnych startów. W lutym braliśmy udział w XIX Biegu „Memoriał Stanisława Kaczmarka”. Zawody organizowane były przez S.M. Podzamcze oraz Fundacje RECAL. Trasa zawodów przebiegał...

Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

W sobotę 10 marca 2018 roku w świetlicy szkolnej po raz kolejny odbyły się warsztaty plastyczne. Tym razem przez dwie godziny grupa 20 najmłodszych uczniów naszej szkoły pod okiem p. Haliny Krajewskiej i p. Danuty Międzybrockiej malowała ...

WYBORY "SUPER DZIEWCZYNY"

  Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz w roku się zdarza, Gdy 8 marca z gwarem wiosny, Wytryśnie z kartek kalendarza. Dzień Kobiet w naszej szkole jest dniem wyjątkowym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było, a...

8 marca w "I c"

8 marca w „ I c” od rana rozpoczął się niezwykle. Nasi koledzy słodkościami złożyli nam życzenia . Wkrótce też okazało się , że następnych niespodzianek jest całe mnóstwo. Na środku dywanu pod przykryciem czekały wybuchowe zagadki ukryte ...

Ognik – BEZPIECZNA+

7 marca 2018 roku I c uczestniczyła w niezwykłych warsztatach edukacyjnych „OGNIK” w Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu. Ubrani w strażackie stroje zgłębialiśmy praktyczną wiedzę na wypadek pożaru, poznawaliśmy numery alarmowe, uczyl...

 • Międzyzdroje 2018

 • Bezpieczeństwo w oczach dziecka

 • Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

 • Targi edukacyjno – zawodowe

 • projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”

 • Warsztaty ekologiczne

 • „Biegamy RAZEM”

 • Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

 • WYBORY "SUPER DZIEWCZYNY"

 • 8 marca w "I c"

 • Ognik – BEZPIECZNA+

podsumowanie konkursu „KOLOROWE OSIEDLE”.

001-03

W dniu 8 marca 2017 roku o godzinie 17.00 w Ośrodku Społeczno – Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbyło się podsumowanie konkursu „KOLOROWE OSIEDLE”.

Prace namalowane zostały przez uczestników tegorocznych ferii zimowych. Organizatorami konkursu byli OSK SM „Podzamcze” oraz PSP Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Radą Wspólnoty Samorządowej „Podzamcze” oraz firmą STO. Do konkursu zakwalifikowano 75 prac plastycznych od 25 młodych artystów. Komisja konkursowa przyznała 11 nagród oraz 9 wyróżnień.

NAGRODY OTRZYMALI:

Tosia Jadczyk kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Maja Paluch kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Marysia Dembińska kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Oliwia Janikowska kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Franek Jadczyk kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Ula Feledyn kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Alicja Krasucka kl. IV, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Maja Gąszczak kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Alicja Kwiatek kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Jula Partyńska kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Amelia Kuźma.kl. IV, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Wałbrzychu

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Kinga Binder kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Paulina Wolnicka kl. II, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Julia Wolnicka kl. III, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Emilka Dziewońska kl. IV, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Julia Gromek kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Wiktoria Czech kl. III, PSP Nr 26 w Wałbrzychu

Pola Przywara kl. III, PSP Nr 15 w Wałbrzychu

Kornela Kołodziejczyk kl. IV, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Kornelia Magiełda kl. V, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

Gratulujemy bardzo serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów!!! Opiekun artystyczny oraz koordynator konkursu mgr Halina Krajewska

001-01
001-01 001-01
001-02
001-02 001-02
001-03
001-03 001-03
001-05
001-05 001-05
001-07
001-07 001-07
001-14
001-14 001-14
001-15
001-15 001-15
001-16
001-16 001-16