MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas "I"

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas "I"

Jakub    Drąg
Kamil    Dziedzic
Jakub    Filaszkiewicz
Adam    Filipek
Dawid    Gierszal
Piotr    Gorczyński
Gabriela Góralska
Milena    Janiak
Maja    Jankowska
Mikołaj    Kaim
Hanna    Karbownik
Maja    Karolak
Sebastian Kłos
Kacper    Kłosowski
Milena    Kochajkiewicz
Oliwia    Konert
Konrad     Konieczny
Maja    Kośmider
Kajetan    Krażewski
Maciej    Kruk
Leon    Leończyk
Patrycja Łobos
Magdalena Łubkowska
Aleksander Machaj
Wiktoria Marcinko
Franciszek Mazur
Antonina Mazur
Antonina Mika
Aleksander Mirochna
Igor    Młodecki
Lena    Molenda
Nikola    Nowakowska
Adrian    Olech
Jakub    Oleśkiewicz
Tymoteusz Osuchowski
Adrian    Palus
Adrian    Piątkowski
Liliana    Popielska
Laura    Przybylska
Marcel    Ptak
Mateusz    Puchała
Emilia    Rakowiecka
Szymon    Rąk
Dominik    Rąk
Julia    Sadowska
Szymon    Sajdak
Filip    Sandzewicz
Dorota    Skubisz
Zuzanna    Słomiana
Nikola    Smykowska
Michał    Stępnik
Szymon    Szczepkowski
Jan    Szefler
Julia    Szewczak
Kacper    Szmyd
Wiktoria Szwarc

Karol Tomaszewicz
Wiktoria Topa
Emilia    Tyboń
Alija    Walas
Maja    Waśk
Martyna    Wawrzyniak
Hubert    Wdowiak
Filip    Węglewski
Anna    Wicher
Filip    Wilczak
Martyna    Włodarska
Emilia    Wolska
Natalia    Wójciów
Tymoteusz Wrona
Mateusz    Zawada
Monika     Zawrzykraj