aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Bieg na Zamek Grodno

W dniu 28.04.2018 braliśmy udział w biegu na Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim. Trasa liczył dystans 8 km, urozmaicona była licznymi podbiegi i zabiegami. Wiodła przez tereny leśne i okolice zalewu. Sam bieg był dość trudny i wymagający. Nas...

Dzieciaki z energią---------- TAURON 2018

12 maja 2018 w radosnych i sportowych nastrojach klasa I c wybrała się na sportowe zmagania do Szczawna Zdroju aby drużyna z naszej klasy rozegrała mecze w ramach I miniturnieju piłki nożnej organizowanego przez wałbrzyski oddział Tauron....

Spotkanie humanistów

24 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu odbył się XI Festiwal Humanistyczny „Semper alter”, któremu patronowali: p. Izabela Katarzyna Mrzygłocka - poseł na Sejm, p. Agnieszka Kołacz – Lesz...

„Czytanie to najpiękniejsza zabawa”

18 i 19 kwietnia 2018 roku odbyły się eliminacje klasach I-III do Jubileuszowego Miejskiego Konkursu Pięknego Czytania, który od 15 lat organizowany jest w naszej szkole. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest mgr Małgorzata Kołodziej...

Na zielonej trawce

21 IV 2018 po sadzeniu kwiatów w ramach akcji „Upiększamy Wałbrzych” w asyście rodziców , dziadków, rodzeństwa cała klasa I „c” wybrała się na plenerową imprezę do POD „Podzamcze” na grilla. Smacznie upieczone kiełbaski, pląsy i zabawy n...

Zielona Szkoła Duszniki Zdrój 2018

30 IV 2018 klasa I „c” wyjechała na swoją pierwsza zieloną szkołę do Dusznik Zdroju. W wesołych nastrojach szybko i bez problemów minęła nam podróż. Duszniki przywitały nas piękną pogodą, smaczną i zdrową wodą w Pijalni Wód Mineralnych or...

Warsztaty plastyczne "Bezpieczna praca w Toyota Motor Manufacturing Poland"

W sobotę 28 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas I - III kolejny raz spotkali się w świetlicy szkolnej aby uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Tym razem inspiracją do działań artystycznych była wycieczka do fabryki Toyota. Dzieci zmie...

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Bieg na Zamek Grodno

 • Dzieciaki z energią---------- TAURON 2018

 • Spotkanie humanistów

 • „Czytanie to najpiękniejsza zabawa”

 • Na zielonej trawce

 • Zielona Szkoła Duszniki Zdrój 2018

 • Warsztaty plastyczne "Bezpieczna praca w Toyota Motor Manufacturing Poland"

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas "I"

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas "I"

Jakub    Drąg
Kamil    Dziedzic
Jakub    Filaszkiewicz
Adam    Filipek
Dawid    Gierszal
Piotr    Gorczyński
Gabriela Góralska
Milena    Janiak
Maja    Jankowska
Mikołaj    Kaim
Hanna    Karbownik
Maja    Karolak
Sebastian Kłos
Kacper    Kłosowski
Milena    Kochajkiewicz
Oliwia    Konert
Konrad     Konieczny
Maja    Kośmider
Kajetan    Krażewski
Maciej    Kruk
Leon    Leończyk
Patrycja Łobos
Magdalena Łubkowska
Aleksander Machaj
Wiktoria Marcinko
Franciszek Mazur
Antonina Mazur
Antonina Mika
Aleksander Mirochna
Igor    Młodecki
Lena    Molenda
Nikola    Nowakowska
Adrian    Olech
Jakub    Oleśkiewicz
Tymoteusz Osuchowski
Adrian    Palus
Adrian    Piątkowski
Liliana    Popielska
Laura    Przybylska
Marcel    Ptak
Mateusz    Puchała
Emilia    Rakowiecka
Szymon    Rąk
Dominik    Rąk
Julia    Sadowska
Szymon    Sajdak
Filip    Sandzewicz
Dorota    Skubisz
Zuzanna    Słomiana
Nikola    Smykowska
Michał    Stępnik
Szymon    Szczepkowski
Jan    Szefler
Julia    Szewczak
Kacper    Szmyd
Wiktoria Szwarc

Karol Tomaszewicz
Wiktoria Topa
Emilia    Tyboń
Alija    Walas
Maja    Waśk
Martyna    Wawrzyniak
Hubert    Wdowiak
Filip    Węglewski
Anna    Wicher
Filip    Wilczak
Martyna    Włodarska
Emilia    Wolska
Natalia    Wójciów
Tymoteusz Wrona
Mateusz    Zawada
Monika     Zawrzykraj