MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Lista zakwalifowanych do klas "I"

Lista zakwalifowanych do klas "I"

Lp. Imię Nazwisko
1 Aleksander Adamczyk
2 Lena Adamczyk
3 Emilia Bajrakowska
4 Mishelle Bantkowska
5 Krzysztof Bartczak
6 Hanna Blachnik
7 Szymon Borys
8 Adrian Buciak
9 Piotr Buczkowski
10 Lena Bumbul
11 Hubert Buza
12 Daria Cichecka
13 Kornelia Domosud
14 Jakub Drąg
15 Tadeusz Drozdowski
16 Kamil Dziedzic
17 Jakub Filaszkiewicz
18 Adam Filipek
19 Dawid Gierszal
20 Piotr Gorczyński
21 Gabriela Góralska
22 Natalia Jachim
23 Milena Janiak
24 Maja Jankowska
25 Mikołaj Kaim
26 Hanna Karbownik
27 Maja Karolak
28 Sebastian Kłos
29 Kacper Kłosowski
30 Milena Kochajkiewicz
31 Oliwia Konert
32 Konrad Konieczny
33 Maja Kośmider
34 Kajetan Krażewski
35 Maciej Kruk
36 Leon Leończyk
37 Patrycja Łobos
38 Magdalena Łubkowska
39 Antonina Łukasik
40 Aleksander Machaj
41 Wiktoria Marcinko
42 Franciszek Mazur
43 Antonina Mazur
44 Antonina Mika
45 Aleksander Mirochna
46 Igor Młodecki
47 Lena Molenda
48 Nikola Nowakowska
49 Adrian Olech
50 Jakub Oleśkiewicz
51 Tymoteusz Osuchowski
52 Artur Pabijaniak
53 Adrian Palus
54 Adrian Piątkowski
55 Liliana Popielska
56 Laura Przybylska
57 Marcel Ptak
58 Mateusz Puchała
59 Emilia Rakowiecka
60 Szymon Rąk
61 Dominik Rąk
62 Julia Sadowska
63 Szymon Sajdak
64 Filip Sandzewicz
65 Dorota Skubisz
66 Zuzanna Słomiana
67 Nikola Smykowska
68 Michał Stępnik
69 Szymon Szczepkowski
70 Jan Szefler
71 Julia Szewczak
72 Kacper Szmyd
73 Wiktoria Szwarc
74 Julia Tomasikiewicz
75 Karol Tomaszewicz
76 Wiktoria Topa
77 Emilia Tyboń
78 Alija Walas
79 Maja Waśk
80 Martyna Wawrzyniak
81 Hubert Wdowiak
82 Filip Węglewski
83 Anna Wicher
84 Filip Wilczak
85 Martyna Włodarska
86 Emilia Wolska
87 Natalia Wójciów
88 Tymoteusz Wrona
89 Mateusz Zawada
90 Monika Zawrzykraj