„MEIN ADVENTSKALENDER”

„MEIN ADVENTSKALENDER” - mój kalendarz adwentowy 14 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-językowy na najładniejszy kalendarz adwentowy. W konkursie udział wzięli uczniowie klas VII. Napłynęło dużo pięknych i ciekawych prac. Uc...

„Bezpieczne Ferie 2018”

W styczniu uczniowie klas I -III spotkali się funkcjonariuszem Policji asp. Tomaszem Łabędziem z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Spotkania odbyły się w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2018”. Podczas wizyty policjant tłumaczył uczn...

,,Tradycje Wigilijne"

,,Tradycje Wigilijne" 22 grudnia uczniowie klasy III a, III b oraz III d przygotowali przedstawienie, wprowadzając nas w piękny pełen magii i radości czas Świąt Bożego Narodzenia. {phocagallery view=category|categoryid=355|limitstart=0|l...

Świąteczny Konkurs „ Najładniejsza Świąteczna Dekoracja Klasy”

Świąteczny Konkurs „ Najładniejsza Świąteczna Dekoracja Klasy” zainicjowany przez Mały Samorząd Uczniowski 18 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w klasach I-III Zwycięzcami okazała się klasa II A, pod opieką pani Basi Gniatkowskie...

„Tydzień” profilaktyki uniwersalnej w naszej szkole.

W dniach 20.11 – 1.12.2017 r., uczniowie klas siódmych i gimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z podstawowymi mechanizmami powstawania przemocy rówieśniczej, w tym cyberprzemocy. Psycholog Kaja Szwajgier (MOPS) przedstawiła młodzieży k...

Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree

12 grudnia odbyła się w naszej szkole trzecia edycja Konkursu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree” objętego patronatem Starosty Wałbrzyskiego. Do konkursu przystąpiło 13 szkół z powia...

Wystawa Rękodzieła

W dniu 19.12.2017r obok świetlicy szkolnej w sali 12 odbyła się Wystawa Rękodzieła, wraz z pogadanką o rękodziele prowadzoną przez Panią Danutę Szymala prowadzącą zajęcia w Kole Rękodzieła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów...

Jarmark Bożonarodzeniowy

20 grudnia odbyły się się w naszej szkole targi świąteczne. Uczniowie klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjum przygotowali swoje stanowiska, na których to pojawiło się mnóstwo świątecznych wypieków, pierniczków, własnoręcznie wykonanych ozdób choinko...

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Magia Świąt Bożego Narodzenia Okres adwentu to w I „c” czas świątecznych prac przygotowujących szereg niespodzianek dla bliskich, dekoracji do klasy oraz naszych domów. Z wysiłkiem choć wielkim zaangażowaniem, malowaliśmy aniołki – odlew...

Trzy Razy Naj…Największa Najciekawsza i Najpiękniejsza

21 grudnia 2017 w samo południe w niezwykłej zamkowej scenerii Książa, I c wraz ze swoim wychowawcą uczestniczyła w spotkaniu laureatów XI edycji konkursu Bożonarodzeniowego. Wykonana przez nas i naszych bliskich choinka z rolek po papie...

W świątecznym nastroju! Uczniowie klas I-III zaprezentowali się śpiewająco

W świątecznym nastroju! Uczniowie klas I-III zaprezentowali się śpiewająco podczas międzyklasowego konkursu kolęd i pastorałek wprowadzając nożonarodzeniowy nastrój. Jury nagrodziło uczennice klasy IIb przyznając I miejsce. II miejsce zdo...

 • „MEIN ADVENTSKALENDER”

 • „Bezpieczne Ferie 2018”

 • ,,Tradycje Wigilijne"

 • Świąteczny Konkurs „ Najładniejsza Świąteczna Dekoracja Klasy”

 • „Tydzień” profilaktyki uniwersalnej w naszej szkole.

 • Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree

 • Wystawa Rękodzieła

 • Jarmark Bożonarodzeniowy

 • Magia Świąt Bożego Narodzenia

 • Trzy Razy Naj…Największa Najciekawsza i Najpiękniejsza

 • W świątecznym nastroju! Uczniowie klas I-III zaprezentowali się śpiewająco

Moja rodzina żyje zdrowo

Finał miejskiego konkursu plastycznego „Moja rodzina żyje zdrowo”

 

Dnia 28 września 2015 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego „MOJA RODZINA ŻYJE ZDROWO”. Organizatorami konkursu byli: nasza szkoła, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu, Kodak Express Super Fotograf oraz Pasaż Tesco w Szczawnie Zdroju. Konkurs adresowany był do uczniów klas 0 – III wałbrzyskich szkół. Na konkurs napłynęło 217 prac plastycznych. Komisja konkursowa przyznała 10 nagród oraz 10 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych.

więcej informacji na stronie doba.pl

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I MIEJSCA:

Maja Międzybrocka kl. „0” – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Barbara Chwałek kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Amelia Szczęsna kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Daniela Krawczyk kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu

II MIEJSCE:

Alicja Bartczak kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Paulina Janikowska kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Julia Frontczak kl. I – PSP nr 28 w Wałbrzychu

III MIEJSCE:

Nikola Danielak kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Zuzia Świerkowska kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Paweł Rajca kl. III – PSP nr 17 w Wałbrzychu

WYRÓŻNIENIA:

Julia Springer kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Kamila Szczęsna kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Emilia Świątek kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Wiktoria Dziuba kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Zuzia Bardyga kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Natalia Suława kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu
Zosia Cugowska kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu
Daria Olesińska kl. III – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Oliwia Jabłońska kl. III – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Martyna Wierzbicka kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu

 

W dniu 2 października 2015 roku o godzinie 17.00 na Pasażu w Tesco przy zaaranżowanej wystawie nagrodzonych i wyróżnionych prac odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom.

 

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły:

Halina Krajewska i Joanna Nadzieja

 

001-03
001-03 001-03
001-10
001-10 001-10
001-13
001-13 001-13
001-15
001-15 001-15
001-22
001-22 001-22