aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Bieg na Zamek Grodno

W dniu 28.04.2018 braliśmy udział w biegu na Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim. Trasa liczył dystans 8 km, urozmaicona była licznymi podbiegi i zabiegami. Wiodła przez tereny leśne i okolice zalewu. Sam bieg był dość trudny i wymagający. Nas...

Dzieciaki z energią---------- TAURON 2018

12 maja 2018 w radosnych i sportowych nastrojach klasa I c wybrała się na sportowe zmagania do Szczawna Zdroju aby drużyna z naszej klasy rozegrała mecze w ramach I miniturnieju piłki nożnej organizowanego przez wałbrzyski oddział Tauron....

Spotkanie humanistów

24 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu odbył się XI Festiwal Humanistyczny „Semper alter”, któremu patronowali: p. Izabela Katarzyna Mrzygłocka - poseł na Sejm, p. Agnieszka Kołacz – Lesz...

„Czytanie to najpiękniejsza zabawa”

18 i 19 kwietnia 2018 roku odbyły się eliminacje klasach I-III do Jubileuszowego Miejskiego Konkursu Pięknego Czytania, który od 15 lat organizowany jest w naszej szkole. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest mgr Małgorzata Kołodziej...

Na zielonej trawce

21 IV 2018 po sadzeniu kwiatów w ramach akcji „Upiększamy Wałbrzych” w asyście rodziców , dziadków, rodzeństwa cała klasa I „c” wybrała się na plenerową imprezę do POD „Podzamcze” na grilla. Smacznie upieczone kiełbaski, pląsy i zabawy n...

Zielona Szkoła Duszniki Zdrój 2018

30 IV 2018 klasa I „c” wyjechała na swoją pierwsza zieloną szkołę do Dusznik Zdroju. W wesołych nastrojach szybko i bez problemów minęła nam podróż. Duszniki przywitały nas piękną pogodą, smaczną i zdrową wodą w Pijalni Wód Mineralnych or...

Warsztaty plastyczne "Bezpieczna praca w Toyota Motor Manufacturing Poland"

W sobotę 28 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas I - III kolejny raz spotkali się w świetlicy szkolnej aby uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Tym razem inspiracją do działań artystycznych była wycieczka do fabryki Toyota. Dzieci zmie...

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Bieg na Zamek Grodno

 • Dzieciaki z energią---------- TAURON 2018

 • Spotkanie humanistów

 • „Czytanie to najpiękniejsza zabawa”

 • Na zielonej trawce

 • Zielona Szkoła Duszniki Zdrój 2018

 • Warsztaty plastyczne "Bezpieczna praca w Toyota Motor Manufacturing Poland"

Moja rodzina żyje zdrowo

Finał miejskiego konkursu plastycznego „Moja rodzina żyje zdrowo”

 

Dnia 28 września 2015 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego „MOJA RODZINA ŻYJE ZDROWO”. Organizatorami konkursu byli: nasza szkoła, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu, Kodak Express Super Fotograf oraz Pasaż Tesco w Szczawnie Zdroju. Konkurs adresowany był do uczniów klas 0 – III wałbrzyskich szkół. Na konkurs napłynęło 217 prac plastycznych. Komisja konkursowa przyznała 10 nagród oraz 10 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych.

więcej informacji na stronie doba.pl

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I MIEJSCA:

Maja Międzybrocka kl. „0” – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Barbara Chwałek kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Amelia Szczęsna kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Daniela Krawczyk kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu

II MIEJSCE:

Alicja Bartczak kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Paulina Janikowska kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Julia Frontczak kl. I – PSP nr 28 w Wałbrzychu

III MIEJSCE:

Nikola Danielak kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Zuzia Świerkowska kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Paweł Rajca kl. III – PSP nr 17 w Wałbrzychu

WYRÓŻNIENIA:

Julia Springer kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Kamila Szczęsna kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Emilia Świątek kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Wiktoria Dziuba kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Zuzia Bardyga kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Natalia Suława kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu
Zosia Cugowska kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu
Daria Olesińska kl. III – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Oliwia Jabłońska kl. III – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Martyna Wierzbicka kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu

 

W dniu 2 października 2015 roku o godzinie 17.00 na Pasażu w Tesco przy zaaranżowanej wystawie nagrodzonych i wyróżnionych prac odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom.

 

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły:

Halina Krajewska i Joanna Nadzieja

 

001-03
001-03 001-03
001-10
001-10 001-10
001-13
001-13 001-13
001-15
001-15 001-15
001-22
001-22 001-22