MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Moja rodzina żyje zdrowo

Finał miejskiego konkursu plastycznego „Moja rodzina żyje zdrowo”

 

Dnia 28 września 2015 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego „MOJA RODZINA ŻYJE ZDROWO”. Organizatorami konkursu byli: nasza szkoła, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu, Kodak Express Super Fotograf oraz Pasaż Tesco w Szczawnie Zdroju. Konkurs adresowany był do uczniów klas 0 – III wałbrzyskich szkół. Na konkurs napłynęło 217 prac plastycznych. Komisja konkursowa przyznała 10 nagród oraz 10 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych.

więcej informacji na stronie doba.pl

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I MIEJSCA:

Maja Międzybrocka kl. „0” – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Barbara Chwałek kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Amelia Szczęsna kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Daniela Krawczyk kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu

II MIEJSCE:

Alicja Bartczak kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Paulina Janikowska kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Julia Frontczak kl. I – PSP nr 28 w Wałbrzychu

III MIEJSCE:

Nikola Danielak kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Zuzia Świerkowska kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Paweł Rajca kl. III – PSP nr 17 w Wałbrzychu

WYRÓŻNIENIA:

Julia Springer kl. I – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Kamila Szczęsna kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Emilia Świątek kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Wiktoria Dziuba kl. II – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Zuzia Bardyga kl. II – PSP nr 21 w Wałbrzychu
Natalia Suława kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu
Zosia Cugowska kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu
Daria Olesińska kl. III – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Oliwia Jabłońska kl. III – PSP nr 2 w Wałbrzychu
Martyna Wierzbicka kl. III – PSP nr 28 w Wałbrzychu

 

W dniu 2 października 2015 roku o godzinie 17.00 na Pasażu w Tesco przy zaaranżowanej wystawie nagrodzonych i wyróżnionych prac odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom.

 

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły:

Halina Krajewska i Joanna Nadzieja

 

001-03
001-03 001-03
001-10
001-10 001-10
001-13
001-13 001-13
001-15
001-15 001-15
001-22
001-22 001-22