MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

„Rocking Around the Christmas Tree”

Sukcesy naszych uczniów w I Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree”

18 grudnia odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree”. Gościliśmy szkoły z miasta Boguszowa- Gorc oraz Świdnicy. Uczniowie wykonywali świąteczne utwory w języku angielskim w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz 4-6. Nie zabrakło takich świątecznych hitów jak „Last Christmas” czy „ Let it snow”. Pojawiły się również te mniej znane np. „So this is Christmas”. Uczniowie chętnie śpiewali piosenki ze świątecznego repertuaru zarówno przy akompaniamencie na gitarze, wspomagając się innymi instrumentami muzycznymi jak i z podkładem instrumentalnym. Po wspólnej zabawie, wszyscy uczestnicy udali się na słodki poczęstunek. Rozmowom nie było końca przy świątecznych wypiekach przygotowanych przez rodziców uczniów naszej szkoły.


W kategorii klas 1-3 przyznano poszczególne miejsca:
1-    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21  w Wałbrzychu z piosenką „ Rudolph the red nosed reindeer”
2-    Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy z piosenką „Let it snow”
3-    Zespół Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach z piosenką „We wish you a merry christmas”
  W kategorii klas 4-6 przyznano poszczególne miejsca:
1-    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21  w Wałbrzychu z piosenką „Santa Claus is coming to town”
2-    Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy z piosenką „Santa Claus is coming to town”
3-    Zespół Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach z piosenką „So this is Christmas:

Dwa wyróżnienia dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 w Wałbrzychu z piosenkami:
„Last Christmas” oraz „Frosty the snowman”.
Uczniów naszej szkoły przygotowały: nauczycielka języka angielskiego p. Karolina Can oraz wicedyrektor p. Wiesława Wąsik.
                                                                                              Serdecznie gratulujemy

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13
14
14 14
15
15 15
16
16 16