„MEIN ADVENTSKALENDER”

„MEIN ADVENTSKALENDER” - mój kalendarz adwentowy 14 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-językowy na najładniejszy kalendarz adwentowy. W konkursie udział wzięli uczniowie klas VII. Napłynęło dużo pięknych i ciekawych prac. Uc...

„Bezpieczne Ferie 2018”

W styczniu uczniowie klas I -III spotkali się funkcjonariuszem Policji asp. Tomaszem Łabędziem z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Spotkania odbyły się w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2018”. Podczas wizyty policjant tłumaczył uczn...

,,Tradycje Wigilijne"

,,Tradycje Wigilijne" 22 grudnia uczniowie klasy III a, III b oraz III d przygotowali przedstawienie, wprowadzając nas w piękny pełen magii i radości czas Świąt Bożego Narodzenia. {phocagallery view=category|categoryid=355|limitstart=0|l...

Świąteczny Konkurs „ Najładniejsza Świąteczna Dekoracja Klasy”

Świąteczny Konkurs „ Najładniejsza Świąteczna Dekoracja Klasy” zainicjowany przez Mały Samorząd Uczniowski 18 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w klasach I-III Zwycięzcami okazała się klasa II A, pod opieką pani Basi Gniatkowskie...

„Tydzień” profilaktyki uniwersalnej w naszej szkole.

W dniach 20.11 – 1.12.2017 r., uczniowie klas siódmych i gimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z podstawowymi mechanizmami powstawania przemocy rówieśniczej, w tym cyberprzemocy. Psycholog Kaja Szwajgier (MOPS) przedstawiła młodzieży k...

Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree

12 grudnia odbyła się w naszej szkole trzecia edycja Konkursu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree” objętego patronatem Starosty Wałbrzyskiego. Do konkursu przystąpiło 13 szkół z powia...

Wystawa Rękodzieła

W dniu 19.12.2017r obok świetlicy szkolnej w sali 12 odbyła się Wystawa Rękodzieła, wraz z pogadanką o rękodziele prowadzoną przez Panią Danutę Szymala prowadzącą zajęcia w Kole Rękodzieła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów...

Jarmark Bożonarodzeniowy

20 grudnia odbyły się się w naszej szkole targi świąteczne. Uczniowie klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjum przygotowali swoje stanowiska, na których to pojawiło się mnóstwo świątecznych wypieków, pierniczków, własnoręcznie wykonanych ozdób choinko...

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Magia Świąt Bożego Narodzenia Okres adwentu to w I „c” czas świątecznych prac przygotowujących szereg niespodzianek dla bliskich, dekoracji do klasy oraz naszych domów. Z wysiłkiem choć wielkim zaangażowaniem, malowaliśmy aniołki – odlew...

Trzy Razy Naj…Największa Najciekawsza i Najpiękniejsza

21 grudnia 2017 w samo południe w niezwykłej zamkowej scenerii Książa, I c wraz ze swoim wychowawcą uczestniczyła w spotkaniu laureatów XI edycji konkursu Bożonarodzeniowego. Wykonana przez nas i naszych bliskich choinka z rolek po papie...

W świątecznym nastroju! Uczniowie klas I-III zaprezentowali się śpiewająco

W świątecznym nastroju! Uczniowie klas I-III zaprezentowali się śpiewająco podczas międzyklasowego konkursu kolęd i pastorałek wprowadzając nożonarodzeniowy nastrój. Jury nagrodziło uczennice klasy IIb przyznając I miejsce. II miejsce zdo...

 • „MEIN ADVENTSKALENDER”

 • „Bezpieczne Ferie 2018”

 • ,,Tradycje Wigilijne"

 • Świąteczny Konkurs „ Najładniejsza Świąteczna Dekoracja Klasy”

 • „Tydzień” profilaktyki uniwersalnej w naszej szkole.

 • Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree

 • Wystawa Rękodzieła

 • Jarmark Bożonarodzeniowy

 • Magia Świąt Bożego Narodzenia

 • Trzy Razy Naj…Największa Najciekawsza i Najpiękniejsza

 • W świątecznym nastroju! Uczniowie klas I-III zaprezentowali się śpiewająco

„Rocking Around the Christmas Tree”

Sukcesy naszych uczniów w I Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree”

18 grudnia odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Rocking Around the Christmas Tree”. Gościliśmy szkoły z miasta Boguszowa- Gorc oraz Świdnicy. Uczniowie wykonywali świąteczne utwory w języku angielskim w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz 4-6. Nie zabrakło takich świątecznych hitów jak „Last Christmas” czy „ Let it snow”. Pojawiły się również te mniej znane np. „So this is Christmas”. Uczniowie chętnie śpiewali piosenki ze świątecznego repertuaru zarówno przy akompaniamencie na gitarze, wspomagając się innymi instrumentami muzycznymi jak i z podkładem instrumentalnym. Po wspólnej zabawie, wszyscy uczestnicy udali się na słodki poczęstunek. Rozmowom nie było końca przy świątecznych wypiekach przygotowanych przez rodziców uczniów naszej szkoły.


W kategorii klas 1-3 przyznano poszczególne miejsca:
1-    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21  w Wałbrzychu z piosenką „ Rudolph the red nosed reindeer”
2-    Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy z piosenką „Let it snow”
3-    Zespół Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach z piosenką „We wish you a merry christmas”
  W kategorii klas 4-6 przyznano poszczególne miejsca:
1-    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21  w Wałbrzychu z piosenką „Santa Claus is coming to town”
2-    Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy z piosenką „Santa Claus is coming to town”
3-    Zespół Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach z piosenką „So this is Christmas:

Dwa wyróżnienia dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 w Wałbrzychu z piosenkami:
„Last Christmas” oraz „Frosty the snowman”.
Uczniów naszej szkoły przygotowały: nauczycielka języka angielskiego p. Karolina Can oraz wicedyrektor p. Wiesława Wąsik.
                                                                                              Serdecznie gratulujemy

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13
14
14 14
15
15 15
16
16 16