MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Biały Kamień

 

WOK Biały Kamień

Zobacz lokalizację

Hip hop - "Chillout" (gr.zaawansowana)

Zajęcia taneczne z elementami hip hop. Chillout to grupa zaawansowana.

piątek 17.30-19.00

instruktor - Kinga Hyrsz

 


 

Taniec Hip-hop "LUZ" (od 12 lat)

Zajęcia taneczne dla młodzieży od 12-go roku życia. Jest to grupa początkująca, która uczy się hip hopu w formacji tanecznej.

piątek 16.00 - 17.30

instruktor - Kinga Hyrsz

 


 

Taniec nowoczesny - formacja Flex (7-12 lat)

Zajęcia taneczne z wykorzystaniem różnych technik tańca: hip hop, funky, jazz. Grupa początkująca.

poniedziałek i czwartek 16.30-17.30

instruktor - Marta Zarzecka

 


 

Taniec nowoczesny - formacja Flex (7-12 lat)

Zajęcia taneczne z wykorzystaniem różnych technik tańca: hip hop, funky, jazz. Grupa początkująca.

poniedziałek i czwartek 16.30-17.30

instruktor - Marta Zarzecka

 


 

Dziecięcy Klub Tańca "Pchełki" (3-6 lat gr. zaawansowana)

Zajęcia taneczne prowadzone w formie zabawy, która bawi i integruje dzieci.

poniedziałek i czwartek 15.45 - 16.15

instruktor - Marta Zarzecka

 


 

Balet (gr. początkująca)

Zajęcia dla dzieci od 5-go roku życia, które chcą nauczyć się podstaw baletu.

środa 16.15-17.15

instruktor - Magdalena Wiczkowska

 


 

Balet (gr. zaawansowana)

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat, które koontynuują naukę baletu.

środa 17.15-18.15

instruktor - Magdalena Wiczkowska

 


 

Formacja Taneczna AQUA (7-12 lat)

Zajęcia taneczne z wykorzystaniem różnych technik tańca: hip hop, funky, jazz.

poniedziałek i czwartek 17.30-19.00

instruktor - Marta Zarzecka

 


 

Dziecięcy Klub Tańca "Mini Mini" (3-6 lat gr.początkująca)

Zajęcia taneczne prowadzone w formie zabawy, która bawi i integruje dzieci.

wtorek 16.00-16.45 (I grupa), 16.45-17.30 (II grupa)

instruktor – Marta Zarzecka

 


 

Grupa Plastyczna MAL-AMAT

Plastycy - amatorzy, którzy od lat spotykają się, aby rozmawiać o sztuce malarskiej.

poniedziałek 14.45 - 16.45

instruktor - Kazimierz Starościak

 


 

Dziecięca Grupa Teatralna

Improwizacja, żywiołowa zabawa, radość tworzenia, zero nudy–to słowa najlepiej określające charakter teatralnych zajęć. Dzieci tworzą małe etiudy, na podstawie, których powstaną nieco większe spektakle. Ogrom zabawy i spontanicznej radości, a przy okazji rozwijanie talentów aktorskich. Propozycja dla dzieci w wieku 7 – 10 lat. Zajęcia są bezpłatne.

wtorek 16.00-17.00 (I grupa), piątek 16.00-18.00 (II grupa)

instruktor - Karolina Jefmańska

 


 

Tenis stołowy (gr. śr. zaawansowana)

Zajęcia dla wszystkich, którzy lubią grać w tenisa stołowego. Grupa dla dzieci i młodzieży.

poniedziałek 16.00-17.30

instruktor - Jerzy Kozaczek

 


 

Tenis stołowy (gr. początkująca)

Zajęcia dla dziewcząt i chłopców, które chcą nauczyć się grać w tenisa stołowego. Grupa dla dzieci.

poniedziałek 15.00-16.00

instruktor - Jerzy Kozaczek

 


 

Tai Chi Chuan

wtorek 18.30 – 19.30

instruktor - Lililanna Leń

 


 

Kung Fu

wtorek 17.30-18.30

instruktor - Lililanna Leń

 

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Alicji Boguslawy
Dzisiaj: Adolfa Tymona
Jutro: Czesława Agnieszki
Pojutrze: Bartosza Feliksa