MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

  • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

  • Kolory wiosny

  • Słodkie i słodsze

  • Piłka nożna dziewcząt

  • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

  • aktywności sportowe

  • Tydzień logiczny w naszej szkole

  • Najlepsi matematycy klas piątych

  • Kręgle

  • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

  • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Szkolne koła zainteresowań

Zajęcia pozalekcyjne w edukacji wczesnoszkolnejw roku szkolnym 2013/2014

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
w edukacji wczesnoszkolnej w roku szkolnym 2013/14

Lp.

Nazwa zajęć /koła/

Opiekun

Dzień, godz. zajęć/przewidywana liczba uczestników/

Sala

1.

Zajęcia terapeutyczne

M. Jędrzak

Poniedziałek 11.40-12.25

153

2.

Zaj. terapeutyczne

M. Jędrzak

Czwartek 111.40-12.25

153

3.

Zajęcia wyrównawcze kl.III b

M. Kołodziejczak

Czwartek11.30-12.30

72

4.

Koło aktywności twórczej

M. Kołodziejczak

Czwartek 12.35-13.20

74

5.

Zajęcia wyrównawcze Ia

B.Gniatkowska

Środa 13.30-14.15

152

6.

Koło plastyczne kl.I a

B. Gniatkowska

Czwartek 12.35-13.20

152

7.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia /ortofanek/

E. Mazur

Poniedziałek 11.40-12.25

158

8.

Zajęcia wyrównawcze kl. IIIa

E. Mazur

Czwartek 11.40-12.25

158

9.

Koło teatralne

G. Opalińska

Wtorek, Środa 12.30-13.30

74

10.

Zajęcia logopedyczne

G. Opalińska

Wtorek, środa 13.30-16.00

74

11.

Terapia

R. Daraż

Środa 11.40-13.20

163

12.

Zajęcia wyrównawcze kl. III c

J. Lisowska

Środa 13.30-14.15

157

13.

Zespół uczniów zdolnych / literacko

J. Lisowska

Piątek 11.40-12.25

157

14.

Zajęcia wyrównawcze kl.IIb

E. Kasińska

Poniedziałek 12.35-13.20

piątek 8.00-8.45

160

15.

Zajęcia wyrównawcze kl.I c

A. Szczepańska

Poniedziałek 11.40-12.25

wtorek 11.40-12.25

159

16.

Koło religijne

I.Kaleta

Piątek 11.40-12.25

161

17.

Zajęcia wyrównawcze kl. II a

D. Grzywacz

Środa 12.35-13.20, czwartek 8.00-8.45

168

18.

Pomoc w odrabianiu zadań domowych

B. Gniatkowska

Poniedziałek – czwartek 15.30-16.00

świetlica

19.

Praca z uczniem zdolnym, zaj. komputerowe

H. Kwiatkowska-Wiak

Poniedziałek – piątek według potrzeb

biblioteka

20.

Pomoc w odrabianiu lekcji, zajęcia plastyczne

M. Mikołajczak

Wtorek 14.30-16.00

środa 15.30-16.00

świetlica

21.

Koło plastyczne

H. Krajewska

Środa 9.00-11.00

świetlica

22.

Zajęcia umuzykalniające

P. Kwiatkowski

Przygotowanie do konkursów, imprez

świetlica

23.

Pomoc w odrabianiu lekcji

D. Międzybrocka

Poniedziałek 8.50-9.40

świetlica

24.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

A. Dulska

Środa 12.35-13.20

czwartek 13.00-14.00

74

Zajęcia pozalekcyjne w klasach IV - VI w roku szkolny 2013/2014

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

rok szkolny 2013/14

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Sala

Godziny zajęć

1.

Koło recytatorskie -d

p.Jarosz

253

Czwartek 13.30-15.00

2.

Koło literackie- d

p.Adasiak

266

Piątek 12.35-14.05

3.

Koło muzyczne -k

p. W. Wąsik

270

Wtorek 13.30-14.15

4.

Szkolny Klub Europejski-k

p.Oleszek

60

poniedziałek14.15 – 15.00

5.

Koło zręczności manualnych-k /kulinarne/

p.Otok

270

Wtorek 13.30-14.15

6.

Koło historyczne - k

p.Gwiazda

264

środa 12.35-13.20

7.

Koło przyrodnicze – k /matematyczne/

p.Daszkiewicz

252

środa 13.30-14.15

8.

Przygotowanie do sprawdzianu dla kl.VI -

K,k

K,k

D,k

D,d

p.Adasiak

p.Jarosz

p.Sip

p. Koryciak

266

253

260

261

czwartek 8.00-8.45

i piątek 8.00-8.45

9.

SKS - k

p.Rytko

Wtorek 13.30-15.00

10.

SKS - k

p.Ochotna

Poniedziałek 13.30-15.00

11.

SKS- d

p.Ochotna

Środa 13.30-14.15

12.

SKS- k

p.Siodłak

Wtorek 13.30-14.15

Piątek 12.45-13.30

13.

Zajecia wyrównawcze

z języka polskiego kl.IV-k

p.Bilkiewicz

267

Pon. 13.30 – 14.15

14.

Koło matematyczne kl.IV-VI-k

p.Sip

260

Piątek 12.35-13.20

15.

Koło teatralne j. ang -k

p.Piątkowska

259

poniedziałek 13.30-14.15,

16.

Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego- k

p.Piątkowska

259

czwartek 12.35-13.20

17.

Zajęcia wyrównawcze

z j.angielskiego - k

p.Tumowska

262

poniedziałek, wtorek, czwartek 8.05-8.35

18.

Zajęcia wyrównawcze

z j. angielskiego-k

p.Szydło

258

poniedziałek 12.35-13.20

19.

Koło j. angielskiego-k

p.Szydło

258

piątek 12.35-13.20

20.

Zajęcia wyrównawcze z historii - k

p. Gwiazda

264

według ustaleń

21.

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p.Koryciak

261

Wtorek 13.30-14.15

Czwartek 12.35-13.20

22.

Zajęcia wyrównawcze z informatyki - k

p.Oleszek

60

Wtorek 14.20-15.05

23.

Zajęcia wyrównawcze z przyrody-k

p.Leśniańska

269

Poniedziałek , wtorek 13.30-14.15

24.

Koło taneczne –św.

p.Leśniańska

Według ustaleń

25.

Koło turystyczne

p. Daszkiewicz

Według ustaleń

26.

Koło religijne-k

p.Niemas

Piątek 16.30-18.00

Zajęcia pozalekcyjne w klasach IV - VI w roku szkolny 2012/2013

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KLASACH IV - VI

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Więcej…

Zajęcia pozalekcyjne w edukacji wczesnoszkolnej w roku szkolnym 2012/2013

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Więcej…

Więcej artykułów…

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Alberta Leopolda
Dzisiaj: Gertrudy Edmunda
Jutro: Grzegorza Salomei
Pojutrze: Romana Klaudyny