MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Konkurs plastyczny "Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy" rozstrzygnięty!!!

img 1005

W dniu 1 czerwca 2017 roku zebrała się komisja konkursowa w celu rozstrzygnięcia szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach programu OWOCE W SZKOLE pt. "ZDROWO JEMY, ZDROWO ŻYJEMY". Do konkursu zaproszono najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 0 - III, objętych programem w roku szkolnym 2016/2017. Ponieważ poziom artystyczny zgłoszonych do konkursu prac był bardzo wysoki i wyrównany jury postanowiło przyznać 12 równorzędnych nagród oraz 14 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Pokonkursową wystawę zorganizowano na korytarzu przy świetlicy szkolnej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

NAGRODY OTRZYMALI:

WIKTORIA PAWEŁCZYK KL. 0 A

EMILKA MAGIEŁDA KL. 0 B

JULIA IMIOŁEK KL. 0 B

MAJA MIĘDZYBROCKA KL. I A

ANIELA WILK KL. I A

MAJA BARTKOWSKA KL. I B

BASIA CHWAŁEK KL. II B

ALICJA BARTCZAK KL. II D

NIKOLA SŁOMKOWSKA KL. II D

MARYSIA GÓRSKA KL. III B

KAMILA SZCZĘSNA KL. III B

ZUZANNA ŚWIERKOWSKA KL. III B

 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

KASIA BYSTRZAK KL. 0 A

NADIA LANGNER KL. 0 A

TOSIA JADCZYK KL. 0 B

KSAWERY CHRUSZCZ KL. 0 B

NATALIA SKÓRA KL. I A

ANIA PRZYDZIAŁ KL. I A

VICTORIA KUBOSZEK KL. I A

VICTORIA ZAJĄC KL. II A

MARTYNA KAŹMIERCZAK KL. II B

AMANDA ŻYWICKA KL. II B

AMELIA SZCZĘSNA KL. III B

konkurs zorganizowały i przeprowadziły: mgr Halina Krajewska, mgr Magda Michałowska i mgr Danuta Międzybrocka

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!!!

img_1000
img_1000 img_1000
img_1001
img_1001 img_1001
img_1002
img_1002 img_1002
img_1003
img_1003 img_1003
img_1004
img_1004 img_1004
img_1005
img_1005 img_1005

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Irmy Józefa
Dzisiaj: Januarego Konstancji
Jutro: Filipiny Eustachego
Pojutrze: Jonasza Mateusza