AFROAZJA

W czwartek 12 października 2017 roku, uczniowie klas I D, II A, III A, III B, III D oraz IV A pojechali do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na premierowe przedstawienie AFROAZJA. To opowieść o małej dziewczynce zafascynowanej postacią B...

OLIMPIJCZYK CUP

Działający przy naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk", w sobotę 7 października 2017 roku zorganizował na boisku szkolnym turniej piłki nożnej OLIMPIJCZYK CUP. Do rozgrywek zgłosiło się 38 zawodników, uczniów naszej szkoły z...

Wzruszające spotkanie z filmem

  5 października uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w pierwszym spotkaniu filmowych w ramach ogólnopolskiego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Udali się pod opieką p. Anety Sienickiej do kina „Apollo” na projekcję holend...

Dni Języków Obcych w naszej szkole

Nasza szkoła po raz trzeci obchodziła Europejski Dzień Języków Obcych. Jest to święto języków ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy, która w przekonaniu, że różnorodność językowa stanowi narzędzie, dzięki któremu możliwe jest o...

Finał II Wałbrzyskiego Festiwalu Folklorystycznego "Kopalnia Folkloru"

Za nami II WAŁBRZYSKI FESTIWAL FOLKLORYSTYCZNY "KOPALNIA FOLKLORU". Organizator festiwalu Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych" przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury zapewnił wiele atrakcji oraz zorganizował konkursy: I Konkurs piosenki Folkowej "...

Urodziny klasy

28 września 2017 w naszej szkole klasa I c wraz z wychowawcą Małgosią Kołodziejczak uroczyście świętowała urodziny swojej klasy. Było to popołudniowe spotkanie pełne radości i wesołej zabawy. Cudowni ,bajkowi animatorzy Klara, Patryk i Me...

Od ziarenka do bochenka

  5 października klasy I C i III D wybrały się na warsztaty edukacyjne do Ostoji nad rzeką Młynówką aby w naturalnych warunkach poznać etapy produkcji chleba. Ten niezbędny do życia produkt aby powstał i smakował , wymaga pracy i wysiłku...

IV Olimpiada Sportowa Seniorów

  W dniu 29 września o godz. 11:30 na terenie Centrum AQUA ZDRÓJ rozpoczęła się IV Olimpiada Sportowa Seniorów - Wałbrzyskie Senioralia 2017. Nasi uczniowie po raz trzeci aktywnie uczestniczyli w otwarciu tej rekreacyjno-sportowej imprez...

Ogólnopolski finał "Sprzątanie Świata-Polska 2017"

W dniu 15 września 2017 roku w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze zorganizowany został finał akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2017", której pomysłodawcą jest Fundacja Nasza Ziemia. W godzinach przedpołudniowych uczennice i uczniowie z klas...

Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"

  Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata" {phocagallery view=category|categoryid=281|limitstart=0|limitcount=4}

Laureatki regionalnego konkursu plastycznego "Kartka z wakacji"

W dniu 18 września 2017 roku w świetlicy Ośrodka Społeczno - Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu miał miejsce finał regionalnego konkursu plastycznego "KARTKA Z WAKACJI". Organizatorami konkursu byli: Poseł na ...

 • AFROAZJA

 • OLIMPIJCZYK CUP

 • Wzruszające spotkanie z filmem

 • Dni Języków Obcych w naszej szkole

 • Finał II Wałbrzyskiego Festiwalu Folklorystycznego "Kopalnia Folkloru"

 • Urodziny klasy

 • Od ziarenka do bochenka

 • IV Olimpiada Sportowa Seniorów

 • Ogólnopolski finał "Sprzątanie Świata-Polska 2017"

 • Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"

 • Laureatki regionalnego konkursu plastycznego "Kartka z wakacji"

Konkurs plastyczny "Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy" rozstrzygnięty!!!

img 1005

W dniu 1 czerwca 2017 roku zebrała się komisja konkursowa w celu rozstrzygnięcia szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach programu OWOCE W SZKOLE pt. "ZDROWO JEMY, ZDROWO ŻYJEMY". Do konkursu zaproszono najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 0 - III, objętych programem w roku szkolnym 2016/2017. Ponieważ poziom artystyczny zgłoszonych do konkursu prac był bardzo wysoki i wyrównany jury postanowiło przyznać 12 równorzędnych nagród oraz 14 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Pokonkursową wystawę zorganizowano na korytarzu przy świetlicy szkolnej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

NAGRODY OTRZYMALI:

WIKTORIA PAWEŁCZYK KL. 0 A

EMILKA MAGIEŁDA KL. 0 B

JULIA IMIOŁEK KL. 0 B

MAJA MIĘDZYBROCKA KL. I A

ANIELA WILK KL. I A

MAJA BARTKOWSKA KL. I B

BASIA CHWAŁEK KL. II B

ALICJA BARTCZAK KL. II D

NIKOLA SŁOMKOWSKA KL. II D

MARYSIA GÓRSKA KL. III B

KAMILA SZCZĘSNA KL. III B

ZUZANNA ŚWIERKOWSKA KL. III B

 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

KASIA BYSTRZAK KL. 0 A

NADIA LANGNER KL. 0 A

TOSIA JADCZYK KL. 0 B

KSAWERY CHRUSZCZ KL. 0 B

NATALIA SKÓRA KL. I A

ANIA PRZYDZIAŁ KL. I A

VICTORIA KUBOSZEK KL. I A

VICTORIA ZAJĄC KL. II A

MARTYNA KAŹMIERCZAK KL. II B

AMANDA ŻYWICKA KL. II B

AMELIA SZCZĘSNA KL. III B

konkurs zorganizowały i przeprowadziły: mgr Halina Krajewska, mgr Magda Michałowska i mgr Danuta Międzybrocka

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!!!

img_1000
img_1000 img_1000
img_1001
img_1001 img_1001
img_1002
img_1002 img_1002
img_1003
img_1003 img_1003
img_1004
img_1004 img_1004
img_1005
img_1005 img_1005

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Juliusza Lukasza
Dzisiaj: Pelagii Piotra
Jutro: Ireny Jana
Pojutrze: Urszuli Hilarego