Kolejny sukces literacki

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że uczennica klasy 6a – Wiktoria Boś – zajęła I miejsce w wałbrzyskim Konkursie na wiersz o tematyce świątecznej. Uhonorowaniem naszej uczennicy były nie tylko dyplom i nagroda, ale i publiczne odczytanie ...

W kinie o buncie nastolatka

8 grudnia grupa drugo – i trzecioklasistów gimnazjum pod opieką p. Anety Sienickiej oglądała w kinie „Apollo” film Jordana Voght-Robertsa pt. „Królowie lata”. Obraz amerykańskich twórców w zabawny sposób traktuje o niełatwym okresie w życ...

Warsztaty teatralne

Tak jak zapowiadaliśmy, w dniu 13 grudnia 2017 roku po raz drugi zawitali do nas aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Kolejne warsztaty dla dzieci z klas 0 - IV odbyły się w świetlicy szkolnej. Uczestnicy na godzinę stali się bardz...

"Piernikowo" - najcenniejsze, wspólne chwile:)

14 grudnia 2017, wraz z naszymi rodzicami, wzięliśmy udział w wyjeździe do Ostoi nad Młynówką. Mieliśmy tam mnóstwo pracy! Po obejściu zagrody i nakarmieniu zwierzyny zasiedliśmy przy wspólnych stołach. Wszyscy "zakasaliśmy" rękawy. Wyrab...

Wystawa klocków

We Wrocławiu na stadionie śląskim ma miejsce niezwykła wystawa najsłynniejszych na świecie klocków, które znają wszystkie dzieci – klocków „Lego”. Z okazji Mikołajek 2017 klasa I „c” odwiedziła z ochotą tę wystawę . Z radością i olbrzym...

Czar świąt Bożego Narodzenia

Święta to czas radości. Ich magia udzieliła się klasie I „c”, która wraz ze swoim wychowawcą i rodzicami pojechała do Wrocławia na coroczny Jarmark bożonarodzeniowy na wrocławskim Rynku. W „ bajkowym lasku” z dużą radością odgadywaliśmy t...

Magiczne Święta

W dniu 12 grudnia 2017 roku o godzinie 17.00 w Tesco w Szczawnie Zdroju spotkali się uczniowie naszej szkoły z klas 0 - IV, uczestnicy sobotnich warsztatów plastycznych wraz z rodzicami i opiekunami na wernisażu wystawy plastycznej "MAGIC...

12 grudnia dzieci z klasy 1a i 1b uczestniczyły w warsztatach artystycznych

  12 grudnia dzieci z klasy 1a i 1b uczestniczyły w warsztatach artystycznych. Wykonały stroik świąteczny -mocowały elementy papierowe na plastrze drewna. Efekt przerďż˝łsł najśmielsze oczekiwanioczekiwania. Dzieci zabrały prace do domu ...

Warsztaty plastyczne

W sobotę 8 grudnia 2017 roku w świetlicy Ośrodka Społeczno - Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu spotkało się 22 najmłodszych uczniów naszej szkoły, miłośników malowania oraz twórczego spędzania wolnego czasu. ...

Finał miejskiego konkursu plastycznego "Portret Świętego Mikołaja"

W dniu 30 listopada 2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA". Organizatorem konkursu była nasza szkoła we współpracy z Ośrodkiem Społeczno - Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej "P...

Warsztaty teatralne

  W piątek 8 grudnia, na zaproszenie p. Haliny Krajewskiej do naszej szkoły przyjechali aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu aby przeprowadzić warsztaty teatralne w ramach nowego projektu edukacyjnego "PO-DZIELMY SIĘ... WARSZTATY T...

 • Kolejny sukces literacki

 • W kinie o buncie nastolatka

 • Warsztaty teatralne

 • "Piernikowo" - najcenniejsze, wspólne chwile:)

 • Wystawa klocków

 • Czar świąt Bożego Narodzenia

 • Magiczne Święta

 • 12 grudnia dzieci z klasy 1a i 1b uczestniczyły w warsztatach artystycznych

 • Warsztaty plastyczne

 • Finał miejskiego konkursu plastycznego "Portret Świętego Mikołaja"

 • Warsztaty teatralne

Konkurs plastyczny "Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy" rozstrzygnięty!!!

img 1005

W dniu 1 czerwca 2017 roku zebrała się komisja konkursowa w celu rozstrzygnięcia szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach programu OWOCE W SZKOLE pt. "ZDROWO JEMY, ZDROWO ŻYJEMY". Do konkursu zaproszono najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 0 - III, objętych programem w roku szkolnym 2016/2017. Ponieważ poziom artystyczny zgłoszonych do konkursu prac był bardzo wysoki i wyrównany jury postanowiło przyznać 12 równorzędnych nagród oraz 14 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Pokonkursową wystawę zorganizowano na korytarzu przy świetlicy szkolnej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

NAGRODY OTRZYMALI:

WIKTORIA PAWEŁCZYK KL. 0 A

EMILKA MAGIEŁDA KL. 0 B

JULIA IMIOŁEK KL. 0 B

MAJA MIĘDZYBROCKA KL. I A

ANIELA WILK KL. I A

MAJA BARTKOWSKA KL. I B

BASIA CHWAŁEK KL. II B

ALICJA BARTCZAK KL. II D

NIKOLA SŁOMKOWSKA KL. II D

MARYSIA GÓRSKA KL. III B

KAMILA SZCZĘSNA KL. III B

ZUZANNA ŚWIERKOWSKA KL. III B

 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

KASIA BYSTRZAK KL. 0 A

NADIA LANGNER KL. 0 A

TOSIA JADCZYK KL. 0 B

KSAWERY CHRUSZCZ KL. 0 B

NATALIA SKÓRA KL. I A

ANIA PRZYDZIAŁ KL. I A

VICTORIA KUBOSZEK KL. I A

VICTORIA ZAJĄC KL. II A

MARTYNA KAŹMIERCZAK KL. II B

AMANDA ŻYWICKA KL. II B

AMELIA SZCZĘSNA KL. III B

konkurs zorganizowały i przeprowadziły: mgr Halina Krajewska, mgr Magda Michałowska i mgr Danuta Międzybrocka

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!!!

img_1000
img_1000 img_1000
img_1001
img_1001 img_1001
img_1002
img_1002 img_1002
img_1003
img_1003 img_1003
img_1004
img_1004 img_1004
img_1005
img_1005 img_1005

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Albiny Zdzislawy
Dzisiaj: Olimpii Lazarza
Jutro: Gracjana Bogusława
Pojutrze: Gabrieli Dariusza