IV Miejskie Forum Zawodoznawcze

Katarzyna Chomicka Wicedyrektor PSP nr21 w Wałbrzychu W związku z IV Miejskim Forum Zawodoznawczym, organizowanym przez Zespół Szkół nr 5, pod honorowy patronatem Prezydenta Romana Szełemeja, naszą szkołę będą reprezentowali następujący u...

Muzealniaki

Muzealniaki To nowa ogólnopolska akcja do której 16 lutego 2018 roku klasa I C z wychowawcą przystąpiła. Jej celem jest zachęcanie do wspólnego poznawania kultury i sztuki oraz pokazanie , że Muzeum to miejsce dla dzieci w każdym wieku: d...

Karnawał to czas zabawy

Karnawał to czas zabawy, o tym pamiętali uczniowie klas młodszych z naszej szkoły. 12 lutego zjawiły się w szkole Minionki, które bawiły się z nami w rytm tanecznej muzyki. Konkursy i niespodzianki dostarczyły mnóstwo radości i śmiechu. T...

Warsztaty plastyczne "Uroki zimy"

W sobotę 10 lutego 2018 roku w świetlicy Ośrodka Społeczno - Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu po raz drugi w tym roku szkolnym spotkali się miłośnicy zajęć plastycznych. Tym razem najmłodsi uczniowie naszej ...

Konkurs czytania źródeł historycznych

Początkiem lutego odbył się konkurs czytania źródeł historycznych dla uczniów klas siódmych, drugich i trzecich gimnazjalnych. Zgłosiło się ponad trzydzieści osób, które zmierzyły się z wyszukiwaniem informacji z tekstów historycznych, dr...

Walentynki

14 lutego 2018 odbył się apel dla pierwszaków. Był on  poświęcony wręczeniu nagród za wykonanie pomysłowej i kolorowej walentynki {phocagallery view=category|categoryid=368|limitstart=0|limitcount=4}

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 06.02.2018 odbył się bał karnawałowy klas III A, III B i III D. Uczniowie wspólnie tańczyli przy karnawałowej muzyce, nie zabrakło też konkursów i zabaw oraz pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wysłano ze smartfonu So...

Wyjście do kina

5 lutego uczniowie klas gimnazjalnych – stała grupa miłośników kina – byli w „Apollo” na filmie niemieckiego reżysera Marka Monheima pt. „Była sobie dziewczynka”. Kolejny raz organizatorzy projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dobrali...

Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej

2 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej dla dzieci szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu musieli zaśpiewać jedną, wybraną przez siebie piosenkę religijną...

"Na Pomoc Zwierzętom"

Na pomoc zwierzętom! Nasi uczniowie klas IV-VII odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt w Boguszowie o potrzebie karmy, kocy, ręczników itp. Zebrane dary zostały przekazane Fundacji "Na Pomoc Zwierzętom". Dziękujemy wszystkim, którz...

Niech żyje bal!

7 lutego w naszej szkole zagościły niesamowite przebrania, różnokolorowe światła, sztuczny dym i profesjonalna obsługa dyskdżokeja. Atmosfera balu karnawałowego towarzyszyła w zabawie uczniom klas czwartych. Zobaczcie jak było ... {phoca...

  • IV Miejskie Forum Zawodoznawcze

  • Muzealniaki

  • Karnawał to czas zabawy

  • Warsztaty plastyczne "Uroki zimy"

  • Konkurs czytania źródeł historycznych

  • Walentynki

  • BAL KARNAWAŁOWY

  • Wyjście do kina

  • Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej

  • "Na Pomoc Zwierzętom"

  • Niech żyje bal!

Konkurs plastyczny "Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy" rozstrzygnięty!!!

img 1005

W dniu 1 czerwca 2017 roku zebrała się komisja konkursowa w celu rozstrzygnięcia szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach programu OWOCE W SZKOLE pt. "ZDROWO JEMY, ZDROWO ŻYJEMY". Do konkursu zaproszono najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 0 - III, objętych programem w roku szkolnym 2016/2017. Ponieważ poziom artystyczny zgłoszonych do konkursu prac był bardzo wysoki i wyrównany jury postanowiło przyznać 12 równorzędnych nagród oraz 14 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Pokonkursową wystawę zorganizowano na korytarzu przy świetlicy szkolnej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

NAGRODY OTRZYMALI:

WIKTORIA PAWEŁCZYK KL. 0 A

EMILKA MAGIEŁDA KL. 0 B

JULIA IMIOŁEK KL. 0 B

MAJA MIĘDZYBROCKA KL. I A

ANIELA WILK KL. I A

MAJA BARTKOWSKA KL. I B

BASIA CHWAŁEK KL. II B

ALICJA BARTCZAK KL. II D

NIKOLA SŁOMKOWSKA KL. II D

MARYSIA GÓRSKA KL. III B

KAMILA SZCZĘSNA KL. III B

ZUZANNA ŚWIERKOWSKA KL. III B

 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

KASIA BYSTRZAK KL. 0 A

NADIA LANGNER KL. 0 A

TOSIA JADCZYK KL. 0 B

KSAWERY CHRUSZCZ KL. 0 B

NATALIA SKÓRA KL. I A

ANIA PRZYDZIAŁ KL. I A

VICTORIA KUBOSZEK KL. I A

VICTORIA ZAJĄC KL. II A

MARTYNA KAŹMIERCZAK KL. II B

AMANDA ŻYWICKA KL. II B

AMELIA SZCZĘSNA KL. III B

konkurs zorganizowały i przeprowadziły: mgr Halina Krajewska, mgr Magda Michałowska i mgr Danuta Międzybrocka

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!!!

img_1000
img_1000 img_1000
img_1001
img_1001 img_1001
img_1002
img_1002 img_1002
img_1003
img_1003 img_1003
img_1004
img_1004 img_1004
img_1005
img_1005 img_1005

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Roberta Eleonory
Dzisiaj: Marty Małgorzaty
Jutro: Romany Damiana
Pojutrze: Macieja Marka