AFROAZJA

W czwartek 12 października 2017 roku, uczniowie klas I D, II A, III A, III B, III D oraz IV A pojechali do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na premierowe przedstawienie AFROAZJA. To opowieść o małej dziewczynce zafascynowanej postacią B...

OLIMPIJCZYK CUP

Działający przy naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk", w sobotę 7 października 2017 roku zorganizował na boisku szkolnym turniej piłki nożnej OLIMPIJCZYK CUP. Do rozgrywek zgłosiło się 38 zawodników, uczniów naszej szkoły z...

Wzruszające spotkanie z filmem

  5 października uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w pierwszym spotkaniu filmowych w ramach ogólnopolskiego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Udali się pod opieką p. Anety Sienickiej do kina „Apollo” na projekcję holend...

Dni Języków Obcych w naszej szkole

Nasza szkoła po raz trzeci obchodziła Europejski Dzień Języków Obcych. Jest to święto języków ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy, która w przekonaniu, że różnorodność językowa stanowi narzędzie, dzięki któremu możliwe jest o...

Finał II Wałbrzyskiego Festiwalu Folklorystycznego "Kopalnia Folkloru"

Za nami II WAŁBRZYSKI FESTIWAL FOLKLORYSTYCZNY "KOPALNIA FOLKLORU". Organizator festiwalu Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych" przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury zapewnił wiele atrakcji oraz zorganizował konkursy: I Konkurs piosenki Folkowej "...

Urodziny klasy

28 września 2017 w naszej szkole klasa I c wraz z wychowawcą Małgosią Kołodziejczak uroczyście świętowała urodziny swojej klasy. Było to popołudniowe spotkanie pełne radości i wesołej zabawy. Cudowni ,bajkowi animatorzy Klara, Patryk i Me...

Od ziarenka do bochenka

  5 października klasy I C i III D wybrały się na warsztaty edukacyjne do Ostoji nad rzeką Młynówką aby w naturalnych warunkach poznać etapy produkcji chleba. Ten niezbędny do życia produkt aby powstał i smakował , wymaga pracy i wysiłku...

IV Olimpiada Sportowa Seniorów

  W dniu 29 września o godz. 11:30 na terenie Centrum AQUA ZDRÓJ rozpoczęła się IV Olimpiada Sportowa Seniorów - Wałbrzyskie Senioralia 2017. Nasi uczniowie po raz trzeci aktywnie uczestniczyli w otwarciu tej rekreacyjno-sportowej imprez...

Ogólnopolski finał "Sprzątanie Świata-Polska 2017"

W dniu 15 września 2017 roku w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze zorganizowany został finał akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2017", której pomysłodawcą jest Fundacja Nasza Ziemia. W godzinach przedpołudniowych uczennice i uczniowie z klas...

Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"

  Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata" {phocagallery view=category|categoryid=281|limitstart=0|limitcount=4}

Laureatki regionalnego konkursu plastycznego "Kartka z wakacji"

W dniu 18 września 2017 roku w świetlicy Ośrodka Społeczno - Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu miał miejsce finał regionalnego konkursu plastycznego "KARTKA Z WAKACJI". Organizatorami konkursu byli: Poseł na ...

 • AFROAZJA

 • OLIMPIJCZYK CUP

 • Wzruszające spotkanie z filmem

 • Dni Języków Obcych w naszej szkole

 • Finał II Wałbrzyskiego Festiwalu Folklorystycznego "Kopalnia Folkloru"

 • Urodziny klasy

 • Od ziarenka do bochenka

 • IV Olimpiada Sportowa Seniorów

 • Ogólnopolski finał "Sprzątanie Świata-Polska 2017"

 • Uczniowie klasy IV C wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"

 • Laureatki regionalnego konkursu plastycznego "Kartka z wakacji"

Dni Podzamcza - festyn rodzinny

13

W dniu 3 czerwca 2017 roku na placu parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Podzamczu zorganizowany został FESTYN RODZINNY w ramach tegorocznych obchodów Dni Podzamcza. Każdego roku nasza szkoła czynnie włącza się w organizację imprezy. W tym roku odpowiadaliśmy za część plastyczną oraz część sportową. Piękna pogoda oraz mnóstwo atrakcji przyciągnęły wielu chętnych do wspólnej zabawy. Dla najmłodszych uczestników p. Halina Krajewska zorganizowała konkurs plastyczny malowania kredą na betonie "KOLOROWY ŚWIAT". Były występy uczniów podzamczańskich szkół i przedszkoli. Pięknie zaprezentowała się nasza szkoła. Młodsi uczniowie z klas II A i II B pod opieką p. Marzeny Chwałek i p. Magdaleny Bogacz przygotowali piękny występ wokalno - taneczny "Witajcie w naszej bajce", natomiast uczennice z klas starszych pod opieka p. Marii Ochotnej zaprezentowały układ taneczny. Wszyscy zgromadzeni byli pod ogromnym wrażeniem występu solowego Majki Gąszczak, uczennicy klasy V A. Było wiele pokazów tanecznych w wykonaniu dzieci i młodzieży z wałbrzyskich szkół tańca. W programie znalazły się również konkursy sprawnościowe i ekologiczne, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, zabawa na dmuchanych zamkach i przejażdżka na kucykach. Największym powodzeniem cieszył się konkurs strzałów na dmuchaną bramkę. Kolejka chętnych była bardzo długa, a Pani Magda Michałowska - sędzia główny i sprawiedliwy rozdała ogromny wór gadżetów ufundowanych przez Fundację Recal - współorganizatora festynu. Sobotnią imprezę zakończyła ZUMBA FITNES PARTY. Kolejny festyn już za rok!!!

 Więcej informacji:

http://db.doba.pl/artykul/rodzinnie-na-festynie-z-okazji-dni-podzamcza/16842/13

http://walbrzych.dlawas.info/rozrywka/dni-podzamcza-2017-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-foto/cid,11909,a

http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,36626

http://www.walbrzych24.com/artykul/2392/dni-podzamcza-zobacz-zdjecia

http://www.daminfo.pl/spoleczenstwo-3/item/14034-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-przy-parafii-sw-piotra-i-pawla

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13
14
14 14
15
15 15

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Juliusza Lukasza
Dzisiaj: Pelagii Piotra
Jutro: Ireny Jana
Pojutrze: Urszuli Hilarego