Kolejny sukces literacki

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że uczennica klasy 6a – Wiktoria Boś – zajęła I miejsce w wałbrzyskim Konkursie na wiersz o tematyce świątecznej. Uhonorowaniem naszej uczennicy były nie tylko dyplom i nagroda, ale i publiczne odczytanie ...

W kinie o buncie nastolatka

8 grudnia grupa drugo – i trzecioklasistów gimnazjum pod opieką p. Anety Sienickiej oglądała w kinie „Apollo” film Jordana Voght-Robertsa pt. „Królowie lata”. Obraz amerykańskich twórców w zabawny sposób traktuje o niełatwym okresie w życ...

Warsztaty teatralne

Tak jak zapowiadaliśmy, w dniu 13 grudnia 2017 roku po raz drugi zawitali do nas aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Kolejne warsztaty dla dzieci z klas 0 - IV odbyły się w świetlicy szkolnej. Uczestnicy na godzinę stali się bardz...

"Piernikowo" - najcenniejsze, wspólne chwile:)

14 grudnia 2017, wraz z naszymi rodzicami, wzięliśmy udział w wyjeździe do Ostoi nad Młynówką. Mieliśmy tam mnóstwo pracy! Po obejściu zagrody i nakarmieniu zwierzyny zasiedliśmy przy wspólnych stołach. Wszyscy "zakasaliśmy" rękawy. Wyrab...

Wystawa klocków

We Wrocławiu na stadionie śląskim ma miejsce niezwykła wystawa najsłynniejszych na świecie klocków, które znają wszystkie dzieci – klocków „Lego”. Z okazji Mikołajek 2017 klasa I „c” odwiedziła z ochotą tę wystawę . Z radością i olbrzym...

Czar świąt Bożego Narodzenia

Święta to czas radości. Ich magia udzieliła się klasie I „c”, która wraz ze swoim wychowawcą i rodzicami pojechała do Wrocławia na coroczny Jarmark bożonarodzeniowy na wrocławskim Rynku. W „ bajkowym lasku” z dużą radością odgadywaliśmy t...

Magiczne Święta

W dniu 12 grudnia 2017 roku o godzinie 17.00 w Tesco w Szczawnie Zdroju spotkali się uczniowie naszej szkoły z klas 0 - IV, uczestnicy sobotnich warsztatów plastycznych wraz z rodzicami i opiekunami na wernisażu wystawy plastycznej "MAGIC...

12 grudnia dzieci z klasy 1a i 1b uczestniczyły w warsztatach artystycznych

  12 grudnia dzieci z klasy 1a i 1b uczestniczyły w warsztatach artystycznych. Wykonały stroik świąteczny -mocowały elementy papierowe na plastrze drewna. Efekt przerďż˝łsł najśmielsze oczekiwanioczekiwania. Dzieci zabrały prace do domu ...

Warsztaty plastyczne

W sobotę 8 grudnia 2017 roku w świetlicy Ośrodka Społeczno - Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu spotkało się 22 najmłodszych uczniów naszej szkoły, miłośników malowania oraz twórczego spędzania wolnego czasu. ...

Finał miejskiego konkursu plastycznego "Portret Świętego Mikołaja"

W dniu 30 listopada 2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA". Organizatorem konkursu była nasza szkoła we współpracy z Ośrodkiem Społeczno - Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej "P...

Warsztaty teatralne

  W piątek 8 grudnia, na zaproszenie p. Haliny Krajewskiej do naszej szkoły przyjechali aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu aby przeprowadzić warsztaty teatralne w ramach nowego projektu edukacyjnego "PO-DZIELMY SIĘ... WARSZTATY T...

 • Kolejny sukces literacki

 • W kinie o buncie nastolatka

 • Warsztaty teatralne

 • "Piernikowo" - najcenniejsze, wspólne chwile:)

 • Wystawa klocków

 • Czar świąt Bożego Narodzenia

 • Magiczne Święta

 • 12 grudnia dzieci z klasy 1a i 1b uczestniczyły w warsztatach artystycznych

 • Warsztaty plastyczne

 • Finał miejskiego konkursu plastycznego "Portret Świętego Mikołaja"

 • Warsztaty teatralne

Dni Podzamcza - festyn rodzinny

13

W dniu 3 czerwca 2017 roku na placu parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Podzamczu zorganizowany został FESTYN RODZINNY w ramach tegorocznych obchodów Dni Podzamcza. Każdego roku nasza szkoła czynnie włącza się w organizację imprezy. W tym roku odpowiadaliśmy za część plastyczną oraz część sportową. Piękna pogoda oraz mnóstwo atrakcji przyciągnęły wielu chętnych do wspólnej zabawy. Dla najmłodszych uczestników p. Halina Krajewska zorganizowała konkurs plastyczny malowania kredą na betonie "KOLOROWY ŚWIAT". Były występy uczniów podzamczańskich szkół i przedszkoli. Pięknie zaprezentowała się nasza szkoła. Młodsi uczniowie z klas II A i II B pod opieką p. Marzeny Chwałek i p. Magdaleny Bogacz przygotowali piękny występ wokalno - taneczny "Witajcie w naszej bajce", natomiast uczennice z klas starszych pod opieka p. Marii Ochotnej zaprezentowały układ taneczny. Wszyscy zgromadzeni byli pod ogromnym wrażeniem występu solowego Majki Gąszczak, uczennicy klasy V A. Było wiele pokazów tanecznych w wykonaniu dzieci i młodzieży z wałbrzyskich szkół tańca. W programie znalazły się również konkursy sprawnościowe i ekologiczne, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, zabawa na dmuchanych zamkach i przejażdżka na kucykach. Największym powodzeniem cieszył się konkurs strzałów na dmuchaną bramkę. Kolejka chętnych była bardzo długa, a Pani Magda Michałowska - sędzia główny i sprawiedliwy rozdała ogromny wór gadżetów ufundowanych przez Fundację Recal - współorganizatora festynu. Sobotnią imprezę zakończyła ZUMBA FITNES PARTY. Kolejny festyn już za rok!!!

 Więcej informacji:

http://db.doba.pl/artykul/rodzinnie-na-festynie-z-okazji-dni-podzamcza/16842/13

http://walbrzych.dlawas.info/rozrywka/dni-podzamcza-2017-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-foto/cid,11909,a

http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,36626

http://www.walbrzych24.com/artykul/2392/dni-podzamcza-zobacz-zdjecia

http://www.daminfo.pl/spoleczenstwo-3/item/14034-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-przy-parafii-sw-piotra-i-pawla

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13
14
14 14
15
15 15

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Albiny Zdzislawy
Dzisiaj: Olimpii Lazarza
Jutro: Gracjana Bogusława
Pojutrze: Gabrieli Dariusza