MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Dni Podzamcza - festyn rodzinny

13

W dniu 3 czerwca 2017 roku na placu parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Podzamczu zorganizowany został FESTYN RODZINNY w ramach tegorocznych obchodów Dni Podzamcza. Każdego roku nasza szkoła czynnie włącza się w organizację imprezy. W tym roku odpowiadaliśmy za część plastyczną oraz część sportową. Piękna pogoda oraz mnóstwo atrakcji przyciągnęły wielu chętnych do wspólnej zabawy. Dla najmłodszych uczestników p. Halina Krajewska zorganizowała konkurs plastyczny malowania kredą na betonie "KOLOROWY ŚWIAT". Były występy uczniów podzamczańskich szkół i przedszkoli. Pięknie zaprezentowała się nasza szkoła. Młodsi uczniowie z klas II A i II B pod opieką p. Marzeny Chwałek i p. Magdaleny Bogacz przygotowali piękny występ wokalno - taneczny "Witajcie w naszej bajce", natomiast uczennice z klas starszych pod opieka p. Marii Ochotnej zaprezentowały układ taneczny. Wszyscy zgromadzeni byli pod ogromnym wrażeniem występu solowego Majki Gąszczak, uczennicy klasy V A. Było wiele pokazów tanecznych w wykonaniu dzieci i młodzieży z wałbrzyskich szkół tańca. W programie znalazły się również konkursy sprawnościowe i ekologiczne, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, zabawa na dmuchanych zamkach i przejażdżka na kucykach. Największym powodzeniem cieszył się konkurs strzałów na dmuchaną bramkę. Kolejka chętnych była bardzo długa, a Pani Magda Michałowska - sędzia główny i sprawiedliwy rozdała ogromny wór gadżetów ufundowanych przez Fundację Recal - współorganizatora festynu. Sobotnią imprezę zakończyła ZUMBA FITNES PARTY. Kolejny festyn już za rok!!!

 Więcej informacji:

http://db.doba.pl/artykul/rodzinnie-na-festynie-z-okazji-dni-podzamcza/16842/13

http://walbrzych.dlawas.info/rozrywka/dni-podzamcza-2017-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-foto/cid,11909,a

http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,36626

http://www.walbrzych24.com/artykul/2392/dni-podzamcza-zobacz-zdjecia

http://www.daminfo.pl/spoleczenstwo-3/item/14034-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-przy-parafii-sw-piotra-i-pawla

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13
14
14 14
15
15 15

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Irmy Józefa
Dzisiaj: Januarego Konstancji
Jutro: Filipiny Eustachego
Pojutrze: Jonasza Mateusza