IV Miejskie Forum Zawodoznawcze

Katarzyna Chomicka Wicedyrektor PSP nr21 w Wałbrzychu W związku z IV Miejskim Forum Zawodoznawczym, organizowanym przez Zespół Szkół nr 5, pod honorowy patronatem Prezydenta Romana Szełemeja, naszą szkołę będą reprezentowali następujący u...

Muzealniaki

Muzealniaki To nowa ogólnopolska akcja do której 16 lutego 2018 roku klasa I C z wychowawcą przystąpiła. Jej celem jest zachęcanie do wspólnego poznawania kultury i sztuki oraz pokazanie , że Muzeum to miejsce dla dzieci w każdym wieku: d...

Karnawał to czas zabawy

Karnawał to czas zabawy, o tym pamiętali uczniowie klas młodszych z naszej szkoły. 12 lutego zjawiły się w szkole Minionki, które bawiły się z nami w rytm tanecznej muzyki. Konkursy i niespodzianki dostarczyły mnóstwo radości i śmiechu. T...

Warsztaty plastyczne "Uroki zimy"

W sobotę 10 lutego 2018 roku w świetlicy Ośrodka Społeczno - Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu po raz drugi w tym roku szkolnym spotkali się miłośnicy zajęć plastycznych. Tym razem najmłodsi uczniowie naszej ...

Konkurs czytania źródeł historycznych

Początkiem lutego odbył się konkurs czytania źródeł historycznych dla uczniów klas siódmych, drugich i trzecich gimnazjalnych. Zgłosiło się ponad trzydzieści osób, które zmierzyły się z wyszukiwaniem informacji z tekstów historycznych, dr...

Walentynki

14 lutego 2018 odbył się apel dla pierwszaków. Był on  poświęcony wręczeniu nagród za wykonanie pomysłowej i kolorowej walentynki {phocagallery view=category|categoryid=368|limitstart=0|limitcount=4}

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 06.02.2018 odbył się bał karnawałowy klas III A, III B i III D. Uczniowie wspólnie tańczyli przy karnawałowej muzyce, nie zabrakło też konkursów i zabaw oraz pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wysłano ze smartfonu So...

Wyjście do kina

5 lutego uczniowie klas gimnazjalnych – stała grupa miłośników kina – byli w „Apollo” na filmie niemieckiego reżysera Marka Monheima pt. „Była sobie dziewczynka”. Kolejny raz organizatorzy projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dobrali...

Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej

2 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej dla dzieci szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu musieli zaśpiewać jedną, wybraną przez siebie piosenkę religijną...

"Na Pomoc Zwierzętom"

Na pomoc zwierzętom! Nasi uczniowie klas IV-VII odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt w Boguszowie o potrzebie karmy, kocy, ręczników itp. Zebrane dary zostały przekazane Fundacji "Na Pomoc Zwierzętom". Dziękujemy wszystkim, którz...

Niech żyje bal!

7 lutego w naszej szkole zagościły niesamowite przebrania, różnokolorowe światła, sztuczny dym i profesjonalna obsługa dyskdżokeja. Atmosfera balu karnawałowego towarzyszyła w zabawie uczniom klas czwartych. Zobaczcie jak było ... {phoca...

 • IV Miejskie Forum Zawodoznawcze

 • Muzealniaki

 • Karnawał to czas zabawy

 • Warsztaty plastyczne "Uroki zimy"

 • Konkurs czytania źródeł historycznych

 • Walentynki

 • BAL KARNAWAŁOWY

 • Wyjście do kina

 • Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej

 • "Na Pomoc Zwierzętom"

 • Niech żyje bal!

Dni Podzamcza - festyn rodzinny

13

W dniu 3 czerwca 2017 roku na placu parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Podzamczu zorganizowany został FESTYN RODZINNY w ramach tegorocznych obchodów Dni Podzamcza. Każdego roku nasza szkoła czynnie włącza się w organizację imprezy. W tym roku odpowiadaliśmy za część plastyczną oraz część sportową. Piękna pogoda oraz mnóstwo atrakcji przyciągnęły wielu chętnych do wspólnej zabawy. Dla najmłodszych uczestników p. Halina Krajewska zorganizowała konkurs plastyczny malowania kredą na betonie "KOLOROWY ŚWIAT". Były występy uczniów podzamczańskich szkół i przedszkoli. Pięknie zaprezentowała się nasza szkoła. Młodsi uczniowie z klas II A i II B pod opieką p. Marzeny Chwałek i p. Magdaleny Bogacz przygotowali piękny występ wokalno - taneczny "Witajcie w naszej bajce", natomiast uczennice z klas starszych pod opieka p. Marii Ochotnej zaprezentowały układ taneczny. Wszyscy zgromadzeni byli pod ogromnym wrażeniem występu solowego Majki Gąszczak, uczennicy klasy V A. Było wiele pokazów tanecznych w wykonaniu dzieci i młodzieży z wałbrzyskich szkół tańca. W programie znalazły się również konkursy sprawnościowe i ekologiczne, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, zabawa na dmuchanych zamkach i przejażdżka na kucykach. Największym powodzeniem cieszył się konkurs strzałów na dmuchaną bramkę. Kolejka chętnych była bardzo długa, a Pani Magda Michałowska - sędzia główny i sprawiedliwy rozdała ogromny wór gadżetów ufundowanych przez Fundację Recal - współorganizatora festynu. Sobotnią imprezę zakończyła ZUMBA FITNES PARTY. Kolejny festyn już za rok!!!

 Więcej informacji:

http://db.doba.pl/artykul/rodzinnie-na-festynie-z-okazji-dni-podzamcza/16842/13

http://walbrzych.dlawas.info/rozrywka/dni-podzamcza-2017-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-foto/cid,11909,a

http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,36626

http://www.walbrzych24.com/artykul/2392/dni-podzamcza-zobacz-zdjecia

http://www.daminfo.pl/spoleczenstwo-3/item/14034-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-przy-parafii-sw-piotra-i-pawla

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13
14
14 14
15
15 15

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Roberta Eleonory
Dzisiaj: Marty Małgorzaty
Jutro: Romany Damiana
Pojutrze: Macieja Marka