aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Bieg na Zamek Grodno

W dniu 28.04.2018 braliśmy udział w biegu na Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim. Trasa liczył dystans 8 km, urozmaicona była licznymi podbiegi i zabiegami. Wiodła przez tereny leśne i okolice zalewu. Sam bieg był dość trudny i wymagający. Nas...

Dzieciaki z energią---------- TAURON 2018

12 maja 2018 w radosnych i sportowych nastrojach klasa I c wybrała się na sportowe zmagania do Szczawna Zdroju aby drużyna z naszej klasy rozegrała mecze w ramach I miniturnieju piłki nożnej organizowanego przez wałbrzyski oddział Tauron....

Spotkanie humanistów

24 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu odbył się XI Festiwal Humanistyczny „Semper alter”, któremu patronowali: p. Izabela Katarzyna Mrzygłocka - poseł na Sejm, p. Agnieszka Kołacz – Lesz...

„Czytanie to najpiękniejsza zabawa”

18 i 19 kwietnia 2018 roku odbyły się eliminacje klasach I-III do Jubileuszowego Miejskiego Konkursu Pięknego Czytania, który od 15 lat organizowany jest w naszej szkole. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest mgr Małgorzata Kołodziej...

Na zielonej trawce

21 IV 2018 po sadzeniu kwiatów w ramach akcji „Upiększamy Wałbrzych” w asyście rodziców , dziadków, rodzeństwa cała klasa I „c” wybrała się na plenerową imprezę do POD „Podzamcze” na grilla. Smacznie upieczone kiełbaski, pląsy i zabawy n...

Zielona Szkoła Duszniki Zdrój 2018

30 IV 2018 klasa I „c” wyjechała na swoją pierwsza zieloną szkołę do Dusznik Zdroju. W wesołych nastrojach szybko i bez problemów minęła nam podróż. Duszniki przywitały nas piękną pogodą, smaczną i zdrową wodą w Pijalni Wód Mineralnych or...

Warsztaty plastyczne "Bezpieczna praca w Toyota Motor Manufacturing Poland"

W sobotę 28 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas I - III kolejny raz spotkali się w świetlicy szkolnej aby uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Tym razem inspiracją do działań artystycznych była wycieczka do fabryki Toyota. Dzieci zmie...

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Bieg na Zamek Grodno

 • Dzieciaki z energią---------- TAURON 2018

 • Spotkanie humanistów

 • „Czytanie to najpiękniejsza zabawa”

 • Na zielonej trawce

 • Zielona Szkoła Duszniki Zdrój 2018

 • Warsztaty plastyczne "Bezpieczna praca w Toyota Motor Manufacturing Poland"

Miejski konkurs plastyczny "Moje ulubione zwierzątko" rozstrzygnięty!!!

img 4720

W dniu 22 stycznia 2018 roku rozstrzygnięto miejski konkurs plastyczny "MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO". Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Ośrodkiem Społeczno - Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze' w Wałbrzychu. Konkurs adresowany był do uczniów klas 0 - III wałbrzyskich szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło 506 prac plastycznych wykonanych różnorodnymi technikami malarskimi. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Barbary Malinowskiej - wałbrzyskiej artystki postanowiła przyznać 12 nagród oraz 25 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Uroczyste wręczenie nagród przy zaaranżowanej wystawie zaplanowano w świetlicy OSK SM "Podzamcze" w dniu 13 lutego 2018 roku o godzinie 17.00, który jest jednocześnie fundatorem nagród dla tegorocznych laureatów. Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I MIEJSCA:

Amelia Bulińska kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Izabela Wantuch

Nina Pawełkiewicz kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak

Blanka Kraińska kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska

Anna Wasąg kl. III, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Ilona Pawłowska

 

 

II MIEJSCA:

 

Jan Szefler kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Maja Żywiczyńska kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Nicole Kurek kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

Oliwier Kaczmarczyk kl. III, PSP nr 28 w w Wałbrzychu; op. Beata Detyna-Bujak

III MIEJSCA:

Karol Tomaszewicz kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Martyna Starostka kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Anita Szczepańska

Oskar Kalukin kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska

Wiktoria Malinka kl. III, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Danuta Pilarczyk

WYRÓŻNIENIA:

Natalia Żak kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Iwona Zielińska

Oliwia Toborek kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Aleksandra Tymińska

Gabriela Góralska kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Iwona Zielińska

Wiktoria Kubiak kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Julia Górowska kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Izabela Wantuch

Oskar Stypuła kl. I, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Joanna Karpińska

Julia Skwira kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Martyna Gąszczak kl. I, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Marzena Ciecieląg

Antonina Jadczyk kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Serafinowicz

Kinga Zalewska kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska

Lena Kruchlak kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak

Aleksander Tackowiak kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Milena Szachniewicz kl. II, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Marzanna Mołczan

Martyna Rosińska kl. II, PSP nr 22 w Wałbrzychu; op. Anna Kulaszewicz-Bloch

Ola Kuriata kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Wieczorek

Szymon Niechciał kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

Anna Przydział kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska

Mateusz Wysztygiel kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Mirosława Utecht-Król

Mateusz Bawoł kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Julia Kępińska kl. III, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna-Bujak

Adam Jankowski kl. III, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Dorota Kopciuch

Daniel Jamrocha kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Nikola Danielak kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka

Kacper Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska

Oskar Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!!!

Obszerna, pokonkursowa wystawa prac plastycznych zostanie przygotowana również w naszej szkole. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: mgr Halina Krajewska, mgr Magda Michałowska, mgr Danuta Międzybrocka

img_4711
img_4711 img_4711
img_4712
img_4712 img_4712
img_4713
img_4713 img_4713
img_4714
img_4714 img_4714
img_4716
img_4716 img_4716
img_4718
img_4718 img_4718
img_4720
img_4720 img_4720
img_4721
img_4721 img_4721
img_4722
img_4722 img_4722
img_4723
img_4723 img_4723

 

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Aleksandra Bazylego
Dzisiaj: Jana Wiktora
Jutro: Heleny Wieslawy
Pojutrze: Emilii Iwony