MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Miejski konkurs plastyczny "Moje ulubione zwierzątko" rozstrzygnięty!!!

img 4720

W dniu 22 stycznia 2018 roku rozstrzygnięto miejski konkurs plastyczny "MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO". Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Ośrodkiem Społeczno - Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze' w Wałbrzychu. Konkurs adresowany był do uczniów klas 0 - III wałbrzyskich szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło 506 prac plastycznych wykonanych różnorodnymi technikami malarskimi. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Barbary Malinowskiej - wałbrzyskiej artystki postanowiła przyznać 12 nagród oraz 25 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Uroczyste wręczenie nagród przy zaaranżowanej wystawie zaplanowano w świetlicy OSK SM "Podzamcze" w dniu 13 lutego 2018 roku o godzinie 17.00, który jest jednocześnie fundatorem nagród dla tegorocznych laureatów. Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I MIEJSCA:

Amelia Bulińska kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Izabela Wantuch

Nina Pawełkiewicz kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak

Blanka Kraińska kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska

Anna Wasąg kl. III, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Ilona Pawłowska

 

 

II MIEJSCA:

 

Jan Szefler kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Maja Żywiczyńska kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Nicole Kurek kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

Oliwier Kaczmarczyk kl. III, PSP nr 28 w w Wałbrzychu; op. Beata Detyna-Bujak

III MIEJSCA:

Karol Tomaszewicz kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Martyna Starostka kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Anita Szczepańska

Oskar Kalukin kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska

Wiktoria Malinka kl. III, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Danuta Pilarczyk

WYRÓŻNIENIA:

Natalia Żak kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Iwona Zielińska

Oliwia Toborek kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Aleksandra Tymińska

Gabriela Góralska kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Iwona Zielińska

Wiktoria Kubiak kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Julia Górowska kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Izabela Wantuch

Oskar Stypuła kl. I, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Joanna Karpińska

Julia Skwira kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Martyna Gąszczak kl. I, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Marzena Ciecieląg

Antonina Jadczyk kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Serafinowicz

Kinga Zalewska kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska

Lena Kruchlak kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak

Aleksander Tackowiak kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Milena Szachniewicz kl. II, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Marzanna Mołczan

Martyna Rosińska kl. II, PSP nr 22 w Wałbrzychu; op. Anna Kulaszewicz-Bloch

Ola Kuriata kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Wieczorek

Szymon Niechciał kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

Anna Przydział kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska

Mateusz Wysztygiel kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Mirosława Utecht-Król

Mateusz Bawoł kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Julia Kępińska kl. III, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna-Bujak

Adam Jankowski kl. III, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Dorota Kopciuch

Daniel Jamrocha kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Nikola Danielak kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka

Kacper Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska

Oskar Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!!!

Obszerna, pokonkursowa wystawa prac plastycznych zostanie przygotowana również w naszej szkole. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: mgr Halina Krajewska, mgr Magda Michałowska, mgr Danuta Międzybrocka

img_4711
img_4711 img_4711
img_4712
img_4712 img_4712
img_4713
img_4713 img_4713
img_4714
img_4714 img_4714
img_4716
img_4716 img_4716
img_4718
img_4718 img_4718
img_4720
img_4720 img_4720
img_4721
img_4721 img_4721
img_4722
img_4722 img_4722
img_4723
img_4723 img_4723

 

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Agnieszki Jarosława
Dzisiaj: Anastazego Wincentego
Jutro: Ildefonsa Rajmunda
Pojutrze: Rafała Felicji Franciszka