Konkurs czytania źródeł historycznych

Początkiem lutego odbył się konkurs czytania źródeł historycznych dla uczniów klas siódmych, drugich i trzecich gimnazjalnych. Zgłosiło się ponad trzydzieści osób, które zmierzyły się z wyszukiwaniem informacji z tekstów historycznych, dr...

Walentynki

14 lutego 2018 odbył się apel dla pierwszaków. Był on  poświęcony wręczeniu nagród za wykonanie pomysłowej i kolorowej walentynki {phocagallery view=category|categoryid=368|limitstart=0|limitcount=4}

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 06.02.2018 odbył się bał karnawałowy klas III A, III B i III D. Uczniowie wspólnie tańczyli przy karnawałowej muzyce, nie zabrakło też konkursów i zabaw oraz pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wysłano ze smartfonu So...

Wyjście do kina

5 lutego uczniowie klas gimnazjalnych – stała grupa miłośników kina – byli w „Apollo” na filmie niemieckiego reżysera Marka Monheima pt. „Była sobie dziewczynka”. Kolejny raz organizatorzy projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dobrali...

Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej

2 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej dla dzieci szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu musieli zaśpiewać jedną, wybraną przez siebie piosenkę religijną...

"Na Pomoc Zwierzętom"

Na pomoc zwierzętom! Nasi uczniowie klas IV-VII odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt w Boguszowie o potrzebie karmy, kocy, ręczników itp. Zebrane dary zostały przekazane Fundacji "Na Pomoc Zwierzętom". Dziękujemy wszystkim, którz...

Niech żyje bal!

7 lutego w naszej szkole zagościły niesamowite przebrania, różnokolorowe światła, sztuczny dym i profesjonalna obsługa dyskdżokeja. Atmosfera balu karnawałowego towarzyszyła w zabawie uczniom klas czwartych. Zobaczcie jak było ... {phoca...

Memoriał Stanisława Kaczmarka

Dnia 3.02.2018r odbył się XIX Bieg Memoriał Stanisława Kaczmarka o puchar Every Can Counts. Z naszej szkoły udział w nim wzięło dwudziestu dwuch uczestników. Miejsca na podium w kategorii dziewcząt do lat osiemnastu zajęły: drugie miejsce...

Jak co roku……

1 lutego 2018 roku w naszej szkole , wzorem minionych lat spotkali się emerytowani pracownicy naszej placówki. Spotkanie tegoroczne pod nazwą KARNAWAŁ 2018 uatrakcyjnili jak zawsze swoimi występami młodsi i starsi uczniowie. Były wiersze,...

Warsztaty teatralne klasa I a

We wtorek 6 lutego dzieci z klasy I a gościły na warsztatach teatralnych p.Patrycję Rojecką- aktorkę Teatru Lalek w Walbrzychu...Radości bylo wiele..Przez godzinę sala lekcyjna stala się salą teatralną, a dzieci-malymi aktorami.Uczyly się...

Noworoczny turniej warcabów 64 polowych

  W sobotę 27 stycznia 2018 roku Rada Wspólnoty Samorządowej "Podzamcze" w Wałbrzychu po raz trzeci w tym roku szkolnym zorganizowała turniej warcabowy pn. "NOWOROCZNY TURNIEJ WARCABÓW 64 POLOWYCH". Uczestnicy turnieju pod opieką p. Ha...

 • Konkurs czytania źródeł historycznych

 • Walentynki

 • BAL KARNAWAŁOWY

 • Wyjście do kina

 • Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej

 • "Na Pomoc Zwierzętom"

 • Niech żyje bal!

 • Memoriał Stanisława Kaczmarka

 • Jak co roku……

 • Warsztaty teatralne klasa I a

 • Noworoczny turniej warcabów 64 polowych

Miejski konkurs plastyczny "Moje ulubione zwierzątko" rozstrzygnięty!!!

img 4720

W dniu 22 stycznia 2018 roku rozstrzygnięto miejski konkurs plastyczny "MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO". Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Ośrodkiem Społeczno - Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze' w Wałbrzychu. Konkurs adresowany był do uczniów klas 0 - III wałbrzyskich szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło 506 prac plastycznych wykonanych różnorodnymi technikami malarskimi. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Barbary Malinowskiej - wałbrzyskiej artystki postanowiła przyznać 12 nagród oraz 25 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Uroczyste wręczenie nagród przy zaaranżowanej wystawie zaplanowano w świetlicy OSK SM "Podzamcze" w dniu 13 lutego 2018 roku o godzinie 17.00, który jest jednocześnie fundatorem nagród dla tegorocznych laureatów. Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I MIEJSCA:

Amelia Bulińska kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Izabela Wantuch

Nina Pawełkiewicz kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak

Blanka Kraińska kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska

Anna Wasąg kl. III, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Ilona Pawłowska

 

 

II MIEJSCA:

 

Jan Szefler kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Maja Żywiczyńska kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Nicole Kurek kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

Oliwier Kaczmarczyk kl. III, PSP nr 28 w w Wałbrzychu; op. Beata Detyna-Bujak

III MIEJSCA:

Karol Tomaszewicz kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Martyna Starostka kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Anita Szczepańska

Oskar Kalukin kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska

Wiktoria Malinka kl. III, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Danuta Pilarczyk

WYRÓŻNIENIA:

Natalia Żak kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Iwona Zielińska

Oliwia Toborek kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Aleksandra Tymińska

Gabriela Góralska kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Iwona Zielińska

Wiktoria Kubiak kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur

Julia Górowska kl. 0, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Izabela Wantuch

Oskar Stypuła kl. I, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Joanna Karpińska

Julia Skwira kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Martyna Gąszczak kl. I, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Marzena Ciecieląg

Antonina Jadczyk kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Serafinowicz

Kinga Zalewska kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska

Lena Kruchlak kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak

Aleksander Tackowiak kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Milena Szachniewicz kl. II, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Marzanna Mołczan

Martyna Rosińska kl. II, PSP nr 22 w Wałbrzychu; op. Anna Kulaszewicz-Bloch

Ola Kuriata kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Wieczorek

Szymon Niechciał kl. II, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

Anna Przydział kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska

Mateusz Wysztygiel kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Mirosława Utecht-Król

Mateusz Bawoł kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Julia Kępińska kl. III, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna-Bujak

Adam Jankowski kl. III, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Dorota Kopciuch

Daniel Jamrocha kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Nikola Danielak kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka

Kacper Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska

Oskar Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!!!

Obszerna, pokonkursowa wystawa prac plastycznych zostanie przygotowana również w naszej szkole. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: mgr Halina Krajewska, mgr Magda Michałowska, mgr Danuta Międzybrocka

img_4711
img_4711 img_4711
img_4712
img_4712 img_4712
img_4713
img_4713 img_4713
img_4714
img_4714 img_4714
img_4716
img_4716 img_4716
img_4718
img_4718 img_4718
img_4720
img_4720 img_4720
img_4721
img_4721 img_4721
img_4722
img_4722 img_4722
img_4723
img_4723 img_4723

 

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Szymona Konstancji
Dzisiaj: Arnolda Józefa Konrada
Jutro: Leona Ludomira
Pojutrze: Roberta Eleonory