MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

Dnia 19 maja w hali sportowej PSP 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu zostały rozegrane OTWARTE MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA. W rozgrywkach uczestniczyła liczna grupa zawodników z Wałbrzycha i okolic, którzy zostali podzielen...

Kolory wiosny

  W sobotnie przedpołudnie 26 maja 2018 roku przed budynkiem administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu zorganizowany został konkurs plastyczny "KOLORY WIOSNY". Konkurs malowania kredą na asfalcie to kolejne dzia...

Słodkie i słodsze

25 maja 2018 klasa „ I c” z naszą Panią Małgosią wybrała się do Świdnicy do „ Ciukuruku” miejsca smaku, edukacji, zabawy, pasji i spotkań na słodkie warsztaty edukacyjne. W centrum Rynku nieopodal fontanny Neptuna znajduje się to niezwykl...

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 17 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo miasta Wałbrzycha. Ze względu na pogodę zawody zostały przeprowadzone w hali na obiektach Aqua Zdrój. Nasze piłkarki okazały się ...

Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

W dniu 21 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu miał miejsce uroczysty finał regionalnego konkursu plastyczno - literackiego "MOJA MAMA". Tegoroczna XII edycja konkursu przebiegała pod hasłem MAMO, M...

aktywności sportowe

W dniu 19.05.2018 nasza szkoła brała udział w niezwykłej imprezie biegowej. Klub WKB Idol przygotował dla wszystkich spragnionych wraźeń sportowych następujące aktywności sportowe: III PÓŁMARATON NA CHEŁMIEC - 21 km, Bieg na 13 km, Marsz ...

Tydzień logiczny w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu chętni uczniowie od klas czwartych po gimnazjalistów zmagali się w wielkim turnieju łamigłówek logicznych. Rozwiązywali zadania związane z poszukiwaniem brakującej liczby w ciągu, wskazywaniem różnic między obrazami, l...

Najlepsi matematycy klas piątych

11 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu odbył się finał powiatowego konkursu matematycznego dla klas piątych. Nasz drużyna w składzie: Michał Nowak 5b, Krystian Górny 5a, Jakub Sandzewicz 5c walczyła w nim wraz z cztere...

Kręgle

W piątek 18 maja gimnazjaliści z klasy 2d wraz z wychowawcą udali się na kręgielnię przy hotelu Maria w Wałbrzychu, aby na sportowej rywalizacji spędzić wspólnie czas. Bawiliśmy się rewelacyjnie, tocząc między sobą zaciętą rywalizację o z...

Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

W dni 18 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce kolejne miłe wydarzenie. Nagrodzono uczestników warsztatów artystycznych "BEZPIECZNA PRACA W TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND". Młodzi artyści odebrali nagrody z rąk Pana Sławomi...

Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

W dniu 11 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "MAJOWA ŁĄKA" . Organizatorem konkursu była nasza szkoła, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu oraz KodakEks...

 • MISTRZOSTWA PODZAMCZA W BADMINTONA

 • Kolory wiosny

 • Słodkie i słodsze

 • Piłka nożna dziewcząt

 • Laureat regionalnego konkursu plastycznego "Moja Mama"

 • aktywności sportowe

 • Tydzień logiczny w naszej szkole

 • Najlepsi matematycy klas piątych

 • Kręgle

 • Uczestnicy warsztatów artystycznych nagrodzeni

 • Znamy laureatów miejskiego konkursu plastycznego "Majowa łąka"

Obchody "Dnia Myśli Braterskiej"

3

W dniu 20 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Haliny Krajewskiej wzięli udział w obchodach "DNIA MYŚLI BRATERSKIEJ" w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu. Obejrzeliśmy przepiękny występ artystyczny dzieci i młodzieży, który przypomniał wartości harcerskie, takie jak braterstwo, praca nad sobą i służba Bogu, Ojczyźnie i Ludziom. Podczas gali wręczono również nagrody oraz wyróżnienia laureatom regionalnego konkursu plastycznego "HARCERSTWO NA STRAŻY PRAW DZIECKA" zorganizowanego przez PSPS nr 10 w Wałbrzychu oraz Hufiec ZHP Ziemi Wałbrzyskiej, pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Wojewody Dolnośląskiego i Prezydenta Miasta Wałbrzycha.

Prace plastyczne pod opieką artystyczną p. Haliny Krajewskiej i p. Danuty Międzybrockiej wykonali:

Wiktoria Pawełczyk kl. I A, Kinga Zalewska kl. I D, Aniela Wilk kl. II A, Maja Międzybrocka kl. II A, Oliwia Świątek kl. II B, Alicja Bartczak kl. III D, Jolanta Kita kl. V C, Bartosz Międzybrocki kl. VI A

W uroczystości uczestniczyli: Pani Izabela Mrzygłocka -  Poseł na Sejm RP, Pan Kamil Zieliński - Wicewojewoda Dolnośląski, Pan Zygmunt Nowaczyk - Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha, Pani Małgorzata Wiłkomirska - przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Rady Miejskiej w Wałbrzychu, pwd. Artur Marlinga  - Komendant Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej, Pani Danuta Pierzynka - wizytator Kuratorium Oświaty Delegatura w Wałbrzychu.

Na koniec zostaliśmy ugoszczeni zdrowym, apetycznie wyglądającym i smacznym poczęstunkiem. Kolejna gala już za rok!!!

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Józefa Bogdana
Dzisiaj: Klaudii Eufemii
Jutro: Ludomira Benedykta
Pojutrze: Katarzyny Bogusława