Międzyzdroje 2018

Pierwszy dzień - Przywitanie z morzem. Pogoda wspaniała. Niebo bezchmurne, morze spokojne. {phocagallery view=category|categoryid=395|limitstart=0|limitcount=10}

Bezpieczeństwo w oczach dziecka

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu wspólnie z Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu ogłosiła miejski konkurs plastyczny dla uczniów klas I - VI wałbrzyskich szkół podstawowych pt "BEZPIECZEŃSTWO W OCZACH DZIECKA". Celem ko...

Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

Tak jak zapowiadaliśmy, w sobotę 17 marca 2018 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas 0 - III spotkali się na kolejnych warsztatach plastycznych. I tym razem wystarczyły dwie godziny, aby pod okiem p. Haliny Krajewskiej i p. Magdy ...

Targi edukacyjno – zawodowe

Targi edukacyjno – zawodowe za nami :-)) 13 marca gościliśmy u nas przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych. Adresatami targów, była młodzież od klasy VII szkoły podstawowej do III gimnazjalnej. To oni wkrótce będą musieli podjąć decyzję ...

projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”

Zakończyliśmy kolejny projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”realizowany przez Komendę Miejską w Wałbrzychu. Funkcjonariusz asp. szt. Tomasz Łabędź przeprowadził szkoleniową radę pedagogiczną, przybliżając nauczycielom tematykę zw...

Warsztaty ekologiczne

W poniedziałek 12 marca 2018 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły z  klas I A, I B, I D, II A, II B uczestniczyli w warsztatach ekologicznych pt. "NIE MA ŚMIECI SĄ ODPADY". Warsztaty przeprowadziła Pani Aleksandra Halewicz, pracownik Do...

„Biegamy RAZEM”

„Biegamy RAZEM” Witajcie. Drugi semestr zaczęliśmy od dwóch ważnych startów. W lutym braliśmy udział w XIX Biegu „Memoriał Stanisława Kaczmarka”. Zawody organizowane były przez S.M. Podzamcze oraz Fundacje RECAL. Trasa zawodów przebiegał...

Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

W sobotę 10 marca 2018 roku w świetlicy szkolnej po raz kolejny odbyły się warsztaty plastyczne. Tym razem przez dwie godziny grupa 20 najmłodszych uczniów naszej szkoły pod okiem p. Haliny Krajewskiej i p. Danuty Międzybrockiej malowała ...

WYBORY "SUPER DZIEWCZYNY"

  Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz w roku się zdarza, Gdy 8 marca z gwarem wiosny, Wytryśnie z kartek kalendarza. Dzień Kobiet w naszej szkole jest dniem wyjątkowym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było, a...

8 marca w "I c"

8 marca w „ I c” od rana rozpoczął się niezwykle. Nasi koledzy słodkościami złożyli nam życzenia . Wkrótce też okazało się , że następnych niespodzianek jest całe mnóstwo. Na środku dywanu pod przykryciem czekały wybuchowe zagadki ukryte ...

Ognik – BEZPIECZNA+

7 marca 2018 roku I c uczestniczyła w niezwykłych warsztatach edukacyjnych „OGNIK” w Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu. Ubrani w strażackie stroje zgłębialiśmy praktyczną wiedzę na wypadek pożaru, poznawaliśmy numery alarmowe, uczyl...

 • Międzyzdroje 2018

 • Bezpieczeństwo w oczach dziecka

 • Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

 • Targi edukacyjno – zawodowe

 • projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”

 • Warsztaty ekologiczne

 • „Biegamy RAZEM”

 • Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

 • WYBORY "SUPER DZIEWCZYNY"

 • 8 marca w "I c"

 • Ognik – BEZPIECZNA+

Obchody "Dnia Myśli Braterskiej"

3

W dniu 20 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Haliny Krajewskiej wzięli udział w obchodach "DNIA MYŚLI BRATERSKIEJ" w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu. Obejrzeliśmy przepiękny występ artystyczny dzieci i młodzieży, który przypomniał wartości harcerskie, takie jak braterstwo, praca nad sobą i służba Bogu, Ojczyźnie i Ludziom. Podczas gali wręczono również nagrody oraz wyróżnienia laureatom regionalnego konkursu plastycznego "HARCERSTWO NA STRAŻY PRAW DZIECKA" zorganizowanego przez PSPS nr 10 w Wałbrzychu oraz Hufiec ZHP Ziemi Wałbrzyskiej, pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Wojewody Dolnośląskiego i Prezydenta Miasta Wałbrzycha.

Prace plastyczne pod opieką artystyczną p. Haliny Krajewskiej i p. Danuty Międzybrockiej wykonali:

Wiktoria Pawełczyk kl. I A, Kinga Zalewska kl. I D, Aniela Wilk kl. II A, Maja Międzybrocka kl. II A, Oliwia Świątek kl. II B, Alicja Bartczak kl. III D, Jolanta Kita kl. V C, Bartosz Międzybrocki kl. VI A

W uroczystości uczestniczyli: Pani Izabela Mrzygłocka -  Poseł na Sejm RP, Pan Kamil Zieliński - Wicewojewoda Dolnośląski, Pan Zygmunt Nowaczyk - Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha, Pani Małgorzata Wiłkomirska - przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Rady Miejskiej w Wałbrzychu, pwd. Artur Marlinga  - Komendant Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej, Pani Danuta Pierzynka - wizytator Kuratorium Oświaty Delegatura w Wałbrzychu.

Na koniec zostaliśmy ugoszczeni zdrowym, apetycznie wyglądającym i smacznym poczęstunkiem. Kolejna gala już za rok!!!

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Józefa Bogdana
Dzisiaj: Klaudii Eufemii
Jutro: Ludomira Benedykta
Pojutrze: Katarzyny Bogusława