Międzyzdroje 2018

Pierwszy dzień - Przywitanie z morzem. Pogoda wspaniała. Niebo bezchmurne, morze spokojne. {phocagallery view=category|categoryid=395|limitstart=0|limitcount=10}

Bezpieczeństwo w oczach dziecka

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu wspólnie z Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu ogłosiła miejski konkurs plastyczny dla uczniów klas I - VI wałbrzyskich szkół podstawowych pt "BEZPIECZEŃSTWO W OCZACH DZIECKA". Celem ko...

Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

Tak jak zapowiadaliśmy, w sobotę 17 marca 2018 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas 0 - III spotkali się na kolejnych warsztatach plastycznych. I tym razem wystarczyły dwie godziny, aby pod okiem p. Haliny Krajewskiej i p. Magdy ...

Targi edukacyjno – zawodowe

Targi edukacyjno – zawodowe za nami :-)) 13 marca gościliśmy u nas przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych. Adresatami targów, była młodzież od klasy VII szkoły podstawowej do III gimnazjalnej. To oni wkrótce będą musieli podjąć decyzję ...

projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”

Zakończyliśmy kolejny projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”realizowany przez Komendę Miejską w Wałbrzychu. Funkcjonariusz asp. szt. Tomasz Łabędź przeprowadził szkoleniową radę pedagogiczną, przybliżając nauczycielom tematykę zw...

Warsztaty ekologiczne

W poniedziałek 12 marca 2018 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły z  klas I A, I B, I D, II A, II B uczestniczyli w warsztatach ekologicznych pt. "NIE MA ŚMIECI SĄ ODPADY". Warsztaty przeprowadziła Pani Aleksandra Halewicz, pracownik Do...

„Biegamy RAZEM”

„Biegamy RAZEM” Witajcie. Drugi semestr zaczęliśmy od dwóch ważnych startów. W lutym braliśmy udział w XIX Biegu „Memoriał Stanisława Kaczmarka”. Zawody organizowane były przez S.M. Podzamcze oraz Fundacje RECAL. Trasa zawodów przebiegał...

Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

W sobotę 10 marca 2018 roku w świetlicy szkolnej po raz kolejny odbyły się warsztaty plastyczne. Tym razem przez dwie godziny grupa 20 najmłodszych uczniów naszej szkoły pod okiem p. Haliny Krajewskiej i p. Danuty Międzybrockiej malowała ...

WYBORY "SUPER DZIEWCZYNY"

  Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz w roku się zdarza, Gdy 8 marca z gwarem wiosny, Wytryśnie z kartek kalendarza. Dzień Kobiet w naszej szkole jest dniem wyjątkowym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było, a...

8 marca w "I c"

8 marca w „ I c” od rana rozpoczął się niezwykle. Nasi koledzy słodkościami złożyli nam życzenia . Wkrótce też okazało się , że następnych niespodzianek jest całe mnóstwo. Na środku dywanu pod przykryciem czekały wybuchowe zagadki ukryte ...

Ognik – BEZPIECZNA+

7 marca 2018 roku I c uczestniczyła w niezwykłych warsztatach edukacyjnych „OGNIK” w Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu. Ubrani w strażackie stroje zgłębialiśmy praktyczną wiedzę na wypadek pożaru, poznawaliśmy numery alarmowe, uczyl...

 • Międzyzdroje 2018

 • Bezpieczeństwo w oczach dziecka

 • Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

 • Targi edukacyjno – zawodowe

 • projekt edukacyjno - profilaktyczny; „Drugstop”

 • Warsztaty ekologiczne

 • „Biegamy RAZEM”

 • Warsztaty plastyczne "Moja Rodzina żyje zdrowo"

 • WYBORY "SUPER DZIEWCZYNY"

 • 8 marca w "I c"

 • Ognik – BEZPIECZNA+

WYBORY "SUPER DZIEWCZYNY"

 11

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!

Taki dzień raz w roku się zdarza,

Gdy 8 marca z gwarem wiosny,

Wytryśnie z kartek kalendarza.

Dzień Kobiet w naszej szkole jest dniem wyjątkowym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było, a ta za sprawą Samorządu Uczniowskiego pod opieką p. Ewy Tomczyk oraz klasy II c gimnazjalnej pod opieką p. Barbary Gruszki. W tym dniu dla wszystkich dziewczynek i Pań przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. Na początku były życzenia oraz piosenka z repertuaru Alicji Majewskiej pt.„ Być kobietą „ w wykonaniu uczennic kl. 2 c – Julii Straszewskiej i Gabrieli Strząbały, a potem rozpoczął się konkurs na SUPER DZIEWCZYNĘ naszej szkoły.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: przewodniczący p. Andrzej Jakubasz, p. Joanna Mamulska, p. Mariusz Gancarz oraz uczen klasy III a Kevin Sikorski. Wszystkie kandydatki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne, sprawnościowe i sportowe. Na samym początku uczestniczki musiały powiedzieć kilka słów o sobie a następnie zaprezentować swoje stroje. Jury oceniało błyskotliwość, grację i poczucie humoru. Następnie każda z dziewczyn mogła wykazać się swoją inteligencją podczas odpowiedzi na podchwytliwe pytania. Dziewczyny zaprezentowały również swoje umiejętności krawieckie. Musiały szybko nawlec igłę i wykonać jak najdłuższe korale z pociętych słomek od napojów.

Super Dziewczyna powinna pięknie tańczyć i być sprawna fizycznie. Wszystkie kandydatki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne podczas tańca ze swoim partnerem z klasy. Wiele emocji dostarczyła równeż zabawa „Kto mi pożyczy, ...” a następnie przeliczanie pożyczonych butów. Dużo radości sprawiła również sztafeta, w której szybkość oraz wsparcie dziewczyn z klasy odegrało ogromną rolę. Za konkurencje sportowe odpowiedzialny był p. Adrian Górski. Na koniec imprezy zaśpiewała uczennica klasy II c Paulina Domańska.

Po zaciętej rywalizacji Jury ogłosiło wyniki. III miejsce zajęła Pola Lulkowska z II a, II miejsce Martyna Karaśkiewicz z III c a Super Dziewczyną Szkoły na poziomie klas 7 oraz klas gimnazjalnych została Aleksandra Matyjaszczuk z III a. Publiczność jak zwykle nie zawiodła swoich kandydatek i świetnie je dopingowała, dodając im otuchy do walki. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział p. Ewa Tomczyk i p. Barbara Gruszka

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11

 

 

 

 

IMIENINY OBCHODZĄ

Wczoraj: Józefa Bogdana
Dzisiaj: Klaudii Eufemii
Jutro: Ludomira Benedykta
Pojutrze: Katarzyny Bogusława